Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dotaz na Amibroker


Doporučené příspěvky

Ahoj ,
Děkuji za odpověď.Zadání symbolu podle vzoru od Tebe je O.K.
Ještě jsem na tom pracoval a přikládám vzory pro jiné burzy:
TFM9-NYBOT-FUT
ESU9-GLOBEX-FUT
EUR.USD-IDEALPRO-CASH
MSFT
ZC JUL 09-ECBOT-FUT
Důležitý je počet mezer.Funguje zápis i malými písmeny.Data jsou to intradení od IB.

Ještě bych rád zadával OPCE to zatím neumím a budu rád za radu.

Děkuji Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 7 months later...

Zdravim,
pouzivate nebo jste nekdo pouzival drive sw TWS Start?
Propoji AB a TWS, lze obchodovat z grafu komplet a primo.
Ted jsem na nej narazil a nemuzu jej propojit, nejaky spatny nastaveni nebo neco takovyho.
Diky za odezvu.
Odkaz na sw: twsstart.free.fr/
na youtube se k nemu daji najit i videa pod heslem amibroker, co vse umi apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Mám taky jeden dotaz na Amibroker. Koupil jsem verzi 5.2 nyní upgrade na 5.3 , provozuji ho pod Wine na Linuxu. Nedávno jsem ho potřeboval přeinstalovat a tím nastala zvláštní věc. V nabídce "databaze settings" mi chybí položka Interactive Brokers mám tam jen ty ostatní které vůbec nepotřebuji. Přitom knihovna IB.dll je na svém místě, nesetkal se s tím někdo ? Verzi Wine mám 1.2_rc2 ale dělo se to i v předchozí verzi 1.1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...

Dobrý den,
Nepravidelně investuji do akcií (bcpp a xetra) s držením v řádů dnů, max několika týdnů. Doposud jsem si vystačil s weby (brokerjet.cz, akcie.cz, onvista.de), ale chtěl bych posunout obchodování na další úroveň - tj. nevstupovat do pozic "víceméně odhadem" a zavést do toho systém, včetně indikátorů. Taky hodlám své investování spíše převést do USD-NASDAQ. Věnoval jsem hledání software už dost času (týden po večerech) a vážně uvažuji o Amibroker-Professional.
Na jejich centrálním webu je ale pro Českou republiku odkaz na nákup české verze. Jak jsem pochopil jde jenom ale o přeložený software. Podpora a plug-in zůstávají původní. To mne dost straší - to nemůže fungovat.
Máte někdo zkušenosti s českou verzí?
Objednával jste někdo anglickou verzi na centrálním webu se zasláním do ČR?
Je anglická verze lepší než česká? (s angličtinou nemám problém).
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 11 months later...
×
×
  • Vytvořit...