Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vybavení počítače pro trading


911

Doporučené příspěvky

Mate nekdo zkusenosti s pripojenim 2 LCD k notebooku? Mam v notebooku HDMI port a klasicky VGA vystup.
Obrazovka notebooku ma max. rozliseni jen 1440×900.
Bude to fungovat pod W7 kdyz pres HDMI a VGA pripojim dva LCD 24" s rozlisenim 1920x1080?
Nebo musim mit notebook take s rozlisenim 1920x1080?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 179
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 year later...

Ahoj,

to VLND:
Mám ntb Acer Aspire 4820 TG (grafika ATI Mobility HD 5650) také s jedním portem HDMI a VGA.
Na obou portech mám připojené 24" FULL HD monitory přesto že notebook má jenom HD rozlišení tak vše jede ve FULL HD.


Nicméně měnil jsem monitory a koupil Dell UltraSharp U2414H , kde není VGA rozhraní . Jakým způsobem se doporučujete připojit z VGA ntb do HDMI případně do display portu na druhém monitoru ? Redukce tímto směrem není, kabel se dá koupit na netu, ale nejsem si jíst jestli analog-digital zvládne . Má někdo zkušeností s přídavnou grafikou případně univerzální dokovácí stanici . Bude fungovat VGA redukce na DVI a kabel DVI-HDMI ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já to mám takto:

- notebook: lenovo T530 ("15")
- systém: Win7
- technologie: lenovo, řada ThinkPad
- 3 x externí monitor lenovo "24"
- všechny monitory mají porty: USB, display port, HDMI, DVI
- rozlišení: 1.600 x 900 (max. co notebook i monitor umí), je to v zásadě HD
- připojení monitorů:
- 1. VGA port notebooku na VGA port koncovku
- 2. mini display port notebooku na display port koncovku
- 3. z USB portu notebooku do replikátoru lenovo do USB vstupu, z replikátoru spojka z DVI na VGA a z něj na VGA - VGA kabel
- replikátor: support.lenovo.com/us/en/documents/migr-76983
- dnes je již novější 3.0: support.lenovo.com/us/en/documents/pd014572

Elegantní řešení je USB na DVI adapter. Pozor ale na grafickou kartu notebooku, neplatí, že počet USB portů = počet možných připojení externích monitorů. Viděl jsem takto soustavu se 4 externími notebooky.
- zde: www.lenovoblog.cz/2010/07/lenovo-usb-to-dvi-adapter-dalsi-monitor-pres-usb-v-praxi.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Ahojte,
chcem sa spýtať či je možné riešenie kde mám modem pripojený ku "kabelovému" internetu ale zároveň v prípade výpadku internetu sa automaticky prepne na internet cez GSM (mal by som SIMku s predplateným internetom)? Nepoužívate niekto takéto riešenie?

Normálne by teda internet bežal iba cez kabel a iba v prípade výpadku tohto by sa modem automaticky pripojil cez bezdrát bez nejakého mojeho zásahu.

Je takéto niečo možné?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal84 Napsal:
-------------------------------------------------------
> . . .
> Normálne by teda internet bežal iba cez kabel a
> iba v prípade výpadku tohto by sa modem
> automaticky pripojil cez bezdrát bez nejakého
> mojeho zásahu.
>
> Je takéto niečo možné?
>

Určitě to takhle možné je ale mám pocit, že takto položená otázka je příliš úzce vymezená. K lepšímu posouzení je třeba vzít v úvahu i další věci spojení se způsobem obchodování :

- Kdy a jak zadávám SL ?
- Drží můj broker SL u sebe ?
- Jak výsledky mého systému oblivní, když ho najednou přestanu řídit apod ?
- Je rychlost odezvy při obchodování přes GSM dostatečná pro můj způsob obchodování ?
- Kolik by stálo lepší řešení ?

Teprve posouzením těchto a podobných dalších otázek dojdeš k závěru, který bude pro Tebe nejlepší. Nikdo jiný to za tebe nerozhodne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Popravde nenapadá ma nič ďalšie čo by som mal zvážiť, pre moje účely mi príde toto riešenie čo som uviedol ako vyhovujúce akurát neviem ako presne ho realizovať. Ak si sa s týmto stretol tak by som bol rád za uvedenie nejakej varianty.

Ako som písal, toto riešenie by malo slúžiť ako záložné pripojenie na uzavretie otvorených pozícii takže rýchlosť odozvy cez GSM ma zas tak moc netrápi, predpokladam že modemu bude nejakú dobu trvať kým sa cez GSM pripojí čo bude časovo určite dlhšie ako samotné zadávanie príkazov (uzatváranie pozic).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No to by ma zaujimalo bližšie, možeš napísať ako to máš riešené? Aký modem atd...
A ohladne toho GSM pripojenia, ako to je riešené? To je ten net pripojený v nejakom "ready" móde aby nemal velkú spotrebu dát v prípade že funguje primárne pripojenie alebo ti priebežne žerie data? A vypínaš to GSM v čase keď neobchoduješ? Ide mi o to aby som nepresurfoval rýchlo predplatené mobilné data...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

michal84 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mohli by ste niekto uviesť ako máte riešený
> záložný internet?
> Zapojenie modemu, jak to funguje atd?
>

Mám telefon, který může fungovat jako access point wifi, při výpadku primárního spojení access point zapnu, priority wifi mám nastavené tak, že počítač se sám připojí a do minuty jsem znovu online. Je to jednoduché a funkční.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

×
×
  • Vytvořit...