Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro zacatecnika


Doporučené příspěvky

... trosku to tu uz asi spamujem ale vsak server zvladne tych par pismen ;)
Celkom profi riesenie mi pride Multicharts, ktory by v podstate mohol ponuknut viac ako Ninja ?
Co som precital clanok na financnikovi tak podla neho to vyzera ako skutocne top soft, stiahol som demo a naozaj to vyzera lukrativne :) financne je len o cosi drahsi ako ninja ...
Ide aj o to, ze ja nejako kodovat teda nebudem, nie ze by som antitalent, naucil by som sa to rychlo ale do monitoru pozeram aj tak cely den a este si pridat aj nejake motanice ohladne kodov, to by mi narastla hlava uz :d
Takze uprednostnim skutocne intuitivne jednoduche riesenie ale nech to ma vsetko co to ma a nieco navyse :) nemam rad skutocne seplety a hlavne zastarale veci ako sierra ;) aj ten ninja mi pride na daytrading taky nejaky velmi slabucky. Mozno na nejaky testing nemusi byt zly ale na priame rychle denne obchodovanie ... asi skor nie
Keby tu tak ujo admin Tomas nazrel a vedel poradit .... podla jeho clanku ten Multi celkom vynachvalil ... poznas nieco v podobnej cene v podobnej kvalite ? Neviem ci sa to da uplne porovnat s Ninja, ta Ninja mi pride naozaj oproti Multi trochu zaspata na daytrading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 133
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, Saxotradrer u Saxobank, Market Access u Brokerjet je totožný produkt.Ani jeden z nich /demoverze/mi nefunguje jak má.Chci obchodovat intraden CFD jenže tak to naostro nepůjde. Občas neposunuje graf,rozhazuje ho stejně jako stochast.oscilátor.Je to otravné , musím přepnout časování a znovu zpět,na chvíli se to upraví.Katastrofa.Nákup, prodej pohoda jen ta grafika a posun.Koukám na graf, najednou se škubne a je rozhozen.Na helpdesku mi tvrdí - neaktual. Java,firefox.Mám W7 na 64bit a tuhle kompatibilitu mi přitom nejsou schopni potvrdit.Samose mám Java i Firefox 64bit aktualizovaný.Setkali jste se s něčím podobným?Máte radu? Přikládám obr.levá jednomin. je rozházená,vedle ní jednominuta správná.

19423

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj, jako svůj první software jsem zvolil Ninja Trader a zkouším poznávat také Think or Swim. Mohl by mi ale někdo poradit, z jakého důvodu mi na Ninjovi nejdou intradenní data? Jako zdroj používám Yahoo nebo Google a zobrazit zkouším například TF. Ale intradenní data mi nejdou nikde, všude maximálně denní a výše. Děkuji
Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Ahojte, nikde som tu nic nenasiel o platforme plus500 mate s nou nejake skusenosti? Zatial tam obchodujm cez demo ucet udaju su free a malo by to byt aj real time, nesu tam ziadne poplatky jedine rozpatie trhu... Skuste mi poradit ci sa tam da obchodovat s real money ci to ma vyznam. Dakujem velmi pekne za odpoved :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.
Používám k obchodování Metatrader 4 a již nějakou dobu se neúspěšně snažím najít nějaký ukazatel toho, jestli převládají short nebo long obchody. V kombinaci se S/R to vidím jako zajímavou možnost.
Máte tady někdo nějaký takový ukazatel pro MT4 ke stažení nebo dokázal by někdo toto naprogramovat. Myslím že by to mohlo být užitečné i pro další obchodníky.

S pozdarvem Radek Maláč.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim Vas,
rad by som sa spytal ako to je zo zakupenim licencie na software Ninja trader. Rad by som si zaplatil plnú verziu ktorá stoji pri jednorazovej platbe USD 995, kde mam moznost si vybrat brokera.Tak sa vas pytam ci je to cena aj za dáta + ci je to lifetime verzia. Obchodovat by som rad zacal koncom buduceho roka, takze mam este skoro dva roky cas ale momentalne zijem v UK takze mam aj dostatocny prijem na zaplatenie softwaru teraz a neskor budem mat pokoj. Dovtedy mozem backtestovat , papertradovat na full verzii .Diky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den
tenhle dotaz uz zde mozna padl ale ja ho nenasel (hledal jsem hodne) a nebo me neuspokojila odpoved na podobny dotaz.
chtel bych se zeptat jestli vubec existuje software pro intradenni obchodovani komodit na kterym jde obchodovad v demu s imaginarnima penezma neboli papertrading ktery neni omezen licenci nebo nejakym casem vyprseni . nejlepe aby se z nej dalo prejit do kvalitniho live obchodovani ale to neni podminkou. proste kde bych si bezplatne na neomezene dlouhou dobu zkousel intradenni obchodovani jako by to bylo v realu. mam zatim jen plus 500 kde je demo rezim stejny jako s opravdovyma penizema (aspon me to tak prijde) ale cetl jsem zde mnoho negativnich nazoru na nej. vim ze nic takoveho nejspis neexistuje ale chcu to mit potvrzene .

Dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...