Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading room aneb jak to vypada u vas doma?


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no a ted jedna lahudka z rad profiku je to 24x 21" Samsung LCD monitory, 2x quad servrove procesory, 3 nezavisle real-time zdroje dat (tzv. data feed), hlasove aktivace prikazu ma velmi spolehlivy system rozpoznani pro zakladni prikazy. neco jako "hot key" na vasi klavesnici. system je nastaven presne na akcent tradera a pracuje velmi dobre. typicke prikaz je napriklad "Sell Microsoft Five April Calls strike 25 at fifty cents limit now" potom co system zobrazi prikaz staci rict jen "TRANSMIT" kdyz tak prinesu jeste vice info

3599

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jeste doplnim, ti hosi jsou uspesni, trejduji na tom prevazne opce, ale ten split vypdada nasledovne 20% equities, 70% options, 5% futures, 5% FOREX

jinak pokud mi neverite, tak az budete v Kanade, zajdete se podivat. ale jen v patek, to se obecne mene trejduje
adresa je 1001 Bay Street, Toronto, Canada

jinak system ladi tak 2 tydny nez jse schopen kvalitne fungovat na specificky akcent obchodnika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V rámci centralizace si dovolím sem naházet související fotky, které se už na finančníkovi objevily (a o kterých vím):

vložil: petr
[osobní pracoviště]
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/jaky-pocitac-pro-trading.html




vložil: Remindx
[osobní pracoviště]
www.financnik.cz/forum/read.php?13,3873,35485#msg-35485




vložil: MiroslavCZ
[převzaté fotografie]
www.financnik.cz/forum/read.php?23,67110,68377#msg-68377

 



vložil: Martinek
[osobní pracoviště]
www.financnik.cz/forum/read.php?23,67110,68450#msg-68450
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Za deset let budeme na tyto fotky koukat a rikat si: boze, jak mohli na takovych krapech obchodovat :)? Pred deseti lety jsem byl rad, ze jsem mel jeden PC v praci. Dnes mame doma 7 computeru a jedine co to pro me znamena je nekonecna prace pri servisu techto PC :) Dokonce premyslim, ze si na to otevru nejaky business, protoze servisem nasich PC uz jsem nasbiral dost zkusenosti :)

Kazdopadne diky za hezke foto!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...