Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Balíčky Track´n Trade Pro


Jiří

Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím o radu, chtěl bych si objednat program Track´n Trade Pro, ale narazil jsem na zdánlivou maličkost, vzhledem k tomu, že jsem nováček (se vším všudy, mám za sebou jen 8 krát přetený manuál a grafy z amer.serverů).
A nabízí se otázka jestli je pro mně lepší koupit software Track´Trade Pro 4.0 za 197 USD + 19 USD za podporu dat, a nebo Paper trading bundle za 297 USD?

Děkuji za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Papertrader Bundle obsahuje navíc "Accounting/Simulator Plug-In & Education CD" tj. plugin ve kterém si můžete simulovat nákupní a prodejní příkazy. Podle mě je to pro začátek praktická věc - ostatně vše si můžete vyzkoušet na demu a uvidíte, jestli funkci využijete.
Jinak pokud budete sw kupovat tak mi napište (petr@financnik.cz) - pošlu vám slevový kupón.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer Jiří ,


To demo si určitě pořiďte a odzkoušejte , nebudete přece kupovat zajíce v pytli , tady je na serveru vlákno které se problematikou TNT zabývá podrobně sám jsem ho před časem zakládal . TNT je podle mého úsudku to nejlepší co si pro začátek můžete pořídit vřele Vám ho doporučuji , ale jak říkám nejprve si odzkoušejte to demo .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 years later...
×
×
  • Vytvořit...