Aktuální stránka: 86 z 86
Re: NinjaTrader - prosím o radu II
Vloženo uživatelem: emun
Datum: December 14, 2016 01:07PM

luin:

mazat soubor _Workspaces.xml nemá samo o sobě moc smysl. Tento soubor se vytváří zcela automaticky jakmile otevřete jakýkoli workspace (nový nebo uložený). Tzn. pokud ho smažete, otevřete NT a vytvoříte nebo otevřete nějaký workspace, tak se tam položka _Workspace.xml objeví znovu. Je to normální a správný průběh. Tento soubor mažeme, abychom mohli otevřít NT bez jakýchkoli otevřených workspaců, a to většinou proto, že některý z nich má problém, který způsobuje padání NT. Bez jeho vymazání by jsme nemohli NT spustit. Poté co ho vymažeme je ale třeba odstranit příčinu, tj. opravit, nejčastěji úplně znovu vytvořit, problematický workspace. Nejlépe tak, jak už tady bylo napsáno, pomocí jednotlivých Templates.

Vloženo uživatelem: luin
Datum: December 14, 2016 06:19PM

emun,
souhlasím a mazal jsem ho, právě abych se do NT dostal a zároveň mi šel otevřít works..., taková nouzovka. Odinstaloval jsem kolizní sw včetně souvisejících indikátorů a NT chodí normálně. Teď čekám na další posouzení toho sw.
L. :S

Vloženo uživatelem: Tomas100
Datum: January 5, 2017 12:39PM

Ahoj tradeři.
Dodrý den všem.

Nevíte prosím někdo, zda se dá v NT8 přenastavit aby se při přidání dalšího kontraktu do již rozběhlé pozice oba kontrakty neprůměrovali, ale aby se prostě jednoduše přidal další?
Pokud se to nějakým způsobem dalo v NT7 možná to bude analogicky, takže pokud to někdo umí v NT7, prosím napište to také a já to prubnu v NT8.

Hodně štěstí všem
Mějte se fajn
Tomas100

Datum: January 5, 2017 02:20PM

Tomáši,

v NT7 se to dělá takto: otevřu Chart trader a vyberu Chart trader properties.... Zde pak pod "General" v "ATM Strategy selection mode" vyberu: KeepSelectedAtmStrategyTemplateOnOrderSubmission.
Kdyžtak napište, jestli se to v NT8 dělá stejně nebo ne, až budu přecházet na NT8 bude se to hodit... smiling smiley

Datum: January 5, 2017 02:39PM

Ahoj Emun
Děkuji mnohokrát, jdu to vyzkoušet, jestli je to tam stejné, určitě dám vědět, jak jsem dopadl.
Ještě jednou díky za nápad.
Zatím se měj moc fajn

smiling smiley

Datum: January 5, 2017 05:40PM

Ahoj Emun
Ještě jednou díky za radu, vyzkoušel jsem to v NT8 a ta volba je tam také, ale někde mám asi chybičku. Zkoušel jsem to na replay a bohužel mi to i s touto volbou "smrsklo" další nákup nebo prodej k tomu předchozímu, jen SL se vždy objevil další na novém místě, ale obchodní pozice se průměrují dále. Možná to v NT8 funguje jinak, čož je nepravděpodobné nebo tam mám ještě něco blbě nastaveno.

Měj se fajn a mnoho úspěchů
Tomas100

Vloženo uživatelem: stranger
Datum: January 5, 2017 07:04PM
Statut uživatele: Gold member

Obchodujete niekto na Linuxe alebo Macu?
V poslednom case som sa hodne docital ze celkovo nepouzivat win je hodne bezpecne.
tak rozmyslam prrejst na linux alebo mac (kupit macpro)
Neviem este co je lepsie, kedze priamu skusenst s tym nemam, ale cital som tiez ze neni mozne spustit exe subory.
Vraj na to existuje nejaky program, tusim prre linux sa vola Wine. ale realne som to neskusal.
Mate s tym niekto skusenosti? so spustanim ninji allebo ineho softu k obchodovaniu cez mac alebo linux?
a hlavne realne to funguje?

Dik za kazdu radu a postreh k teme

-----------------------------------------------------------------------------------
Nedovoľte, aby hluk názorov iných ľudí úplne potlačil váš vnútorný hlas.
Majte odvahu nasledovať svoje srdce a intuíciu. Oni už nejako vedia,
čím sa skutočne chcete stať.

Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 05.01. 19:05 uživatelem stranger.

Datum: January 5, 2017 07:54PM

Ahoj Tomáši,

jo mně to funguje stejně... Zvláštní - já měl za to, že to zobrazuje jednotlivé vstupy zvlášť (většinou vstupuju jenom jednou, takže jsem to už dlouho neprověřoval). No aspoň to zobrazuje zvlášť SL a PT. Teď už na to nemám čas, ale zítra na to mrknu, jestli nezjistím víc.

Zatím,
e.

Datum: January 5, 2017 08:59PM

Ahoj Emune
Díky za zpětnou vazbu.
Měj se hezky

Datum: January 10, 2017 05:05PM

Dobrý den
Chtěl bych požádat zda by mi někdo neporadil s nastavením sell stop a buy stop příkazu.
Když ho zadám a ukončím připojení a vypnu počítač, tak se mi na po protnutí dané cenové hladiny příkaz spustí, ale nenastaví se žádný SL. Poradíte mi někdo jak to udělat aby se spustil i SL nastavený v chart traderu?

Díky
Všem hezký den
Tomas100

Vloženo uživatelem: Balian
Datum: January 10, 2017 07:15PM

Ahoj Tomas 100

Tak trochu budu hádat ale třeba pomůže smiling smiley
Už je to dávno a moc si to nepamatuji ale taky se mi SL nenastavoval. Pomohlo až přenastavení ATM strategy. Teda jestli ATM používáš .
Taky se podívej do Chart trade properties...úplně dole je kolonka na stop market a stop loss orders. Tak to taky třeba přenastav a uvidíš.

Jinak nevím. Měj se.

Vloženo uživatelem: Sinuhet
Datum: January 10, 2017 07:28PM
Statut uživatele: Gold member

jestli dobre chapu dotaz, tak na to, aby se ti zadal SL a TP musi byt spusteny ninjatrader a aktivni pripojeni, protoze to provadi tvuj PC ne server brokera

Datum: January 10, 2017 07:56PM

Ahoj, moc vás zdravím.
Mnohokrát vám oběma děkuji za informace.
Příště na to musím dát pozor.

Hezký večer a mnoho úspěchů.
Tomas100

Aktuální stránka: 86 z 86

Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem.

Litujeme, do fóra mohou vkládat příspěvky pouze registrovaní uživatelé.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.