Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

ahoj, prosím vás o radu: Kde/jak se dá v NinjaTraderu nastavit barevnost jednotlivých čísel v order-flow dle výše jejich hodnoty? Anebo spíš dle výše/poměru jejich vítězství ve vzájemné kauci (kauci mezi nakupujícími a prodávajícími)?
Vím, že se dají nastavit například vítězní kupující třeba zeleně a vítězní prodávající třeba červeně. Ale jak nastavit například to, aby se vítězní kupující, který zvítězí ve vzájemném souboji s prodávajícími o 100 % (100 nakupujících a 0 prodávajících), nebo v nějakém procentním rozmezí (vítězství o 80-100 %), zobrazili tmavě zeleně, nebo když zvítězí třeba jen o 50 % (100 nakupujících a 50 prodávajících), aby se mi zobrazili třeba světle zeleně? apod. Díky za každou radu, odkaz, naťuknutí. Michal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Udělej to takto :

1/Otevři si na plochu všechny grafy co potřebuješ
2/ve workspace klik na workspace save as..
3/ zadej do kolonky : název workspace, pod kterým se ti toto nastavení bude zobrazovat a dej OK.

A mělo by to být. Takto si můžeš nastavovat další a další nastavení pod jiným označením.

Potom to testni.... restartuj NT. Při vypnutí počítače se tě NT zeptá jestli chceš uložit nastavení . Dej OK.
Při dalším zapnutí NT by ti měla naskočit uložená plocha .
Když budeš mít pod Workspace víc uložených ploch, je třeba si tady vybrat kterou zrovna potřebuješ.

potom písni jak to dobadlo :)
měj se...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Prosím o radu se stop-lossem.

Už se mi omylem stalo, že jsem vstoupil (naštěstí na simulaci) do pozice a neměl jsem nastavený SL a PT.
Je to veliká nedbalost, ale v souvislosti s tím mně napadl důležitý následující dotaz.
Nevíte prosím někdo, zda se dá v NT do již otevřené pozice vložit SL a PT.
Pokud ano, jak to kouzlo prosím provádíte.

Děkuji mnohokrát za radu a všem přeji mnoho úspěchů v tradingu.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den
Udělal jsem si live licenci v NT a potřebuji placená data.
U Kinetic i NT Continnum jsou odkazy na non-pro data, psal jsem na support a poslali mi odkaz zase na non-pro data.
Objednal jsem si je, ale co dál? Nevíte někdo jak postupovat dál abych z nich měl data pro reálné obchodování (ne non-pro) ?

Děkuji všem ochotným odpovědět.
Mějte se fajn a mnoho úspěchů.
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jste institucionální investor nebo máte pronajaté místo přímo na burze nebo jste registrován jako profesionální obchodník (pro nějakou banku například)? Pokud ne, tak jste neprofesionální obchodník. Tudíž můžete mít Non-Pro data. Pokud vím, tak Pro data jsou dražší. Osobně nevidím žádnou výhodu v tom, platit za něco více peněz, co můžu mít za méně peněz... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mnohokrát děkuji za reakci. Máte naprostou pravdu, myslel jsem, že je problém zde, ale nebyl. Napsal jsem e-mail do Chicaga a poradili mi hned, problém vůbec nespočíval v datech. Problém jsem měl v nastavení NT a naštěstí je již vyřešen.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...