Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Chtěl bych vás požádat o radu ohledně market replay. Chtěl bych projet poslední 3 měsíce trhu FGBL, ale jde mi stáhnout data jen od 8.9.2014. Cokoliv před tímto datem je jen pár úseček za celý den. Stahuji podle návodu tady na finančníkovi, data od CQG.
Také tady zaznělo, že data v market replay se mohou lišit od živých dat. Je to fatální, nebo se jedná o zanedbatelné rozdíly? Srovnával jsem ty data, které jsem načetl, a zatím vše ok, jen někde bylo jiné volume.
Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ahojte,
nevíte někdo jak odstaranit z grafu tu řádku, kde jsou v horní části vypsány veškeré indikátory?
Myslel jsem, že to bez toho nejde, ale nedávno jsem zahlídl graf, kde jsou indikátory, ale tyto popisky nejsou.
Musím říct, že mě dost obtěžují, hlavně když používám miniatury více grafů, kde záleží na každém kousku zobrazované plochy.
Díky za odpověď.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a nebo stálejší řešení - dědění tříd - viz. řádek "public override string ToString() " indikátor se pak nabízí a po přidání nejsou vidět názvy - viz. příloha namespace NinjaTrader.Indicator { [Description("The Exponential Moving Average is an indicator that shows the average value of a security's price over a period of time. When calculating a moving average. The EMA applies more weight to recent prices than the SMA.")] public class BIEMARed : BIEMA { protected override void Initialize() { period = 34; barva = Color.Red; base.Initialize(); } public override string ToString() { return ""; //Name ; } } }

30478

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...