Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader 8


Honzin

Doporučené příspěvky

mohli ukazat aj graf nejake ten chart trader pripadne DOM.
Ale celkovo vzhlad je pekny.
A kedy to oficialne vyjde?
Este taka vec ma zaujima, ty co maju full licencie budu musiet si zaplatit upgrade alebo to mame do zivotne vsetky verzie zdarma ako sa myslim uvadza aj na stranke, zatial som tuto otazku neriesil ale ked uz tu je za dverami nova verzia zaujima ma to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

NT7 pokud si vzpomínám nevyšel zcela dle plánováných termínů, ale je to jen moje paměť. Z toho usuzuji, že NT8 vyjde, až prostě vyjde....
Pokud chcete vědět více, napište na support Ninja Trader.

Co se týče licencí, lifetime licence je lifetime licence - tedy nejspíše jakékoliv další verze Ninja Tradera budou v rámci lifetime licence zdarma (co si vzpomínám, tak jsem si kupoval licenci na program "Ninja Trader", žádné číslo tam uvedené nebylo...).
Ale opět, support na Ninja Trader určitě nebude mít problém Vaši otázky zodpovědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohledně datumu vydání, tak ve videu jsem zaznamenal, že nebude to 2012, ani 2014. Což napovídá tomu, že snad již příští rok se máme na co těšit. Podle mě máme před sebou nastávající událost příštího roku, protože to co jsem viděl mi dost zvedlo náladu :)

S licencí je to tak jak napsal Honzin, ti co mají lifetime mají prostě lifetime a na tom se již nic nezmění. Bylo zde ale naznačeno, že do budoucna se licenční politika může měnit (není to v plánu, ale může se tak stát). To však ale ovlivní již budoucí nové zákazníky.

2stranger:
jj bude to i v češině. Raymond zde zmiňuje Českou republiku dokonce hnedka jako druhou po Německu, když vyjmenovává země s velkou základnou klientely. Je vidno že v NT se snaží vycházet vstříc svým zákazníkům.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

delf:

tu zmínku o licencích jsem pochopil spíš tak, že lifetime bude mít upgrade bez poplatků i do budoucna, jenom to nechtěl potvrdit, aby ho pak někdo chytal po letech za slovo.

Jinak se na novou verzi vůbec netěším. Nová grafika mě nevzrušuje a skoro jistě to bude znamenat přepisování a opětovné ladění mých indikátorů a strategií. I tam slibují nové věci ale některé ze zmíněných už jsem vyřešil sám, takže to pro mě znamená jen více změn v mém kódu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je pravda ze niekedy vyrobcovia novymi verziami urobia viac skody ako osohu ale potesi ked robia nove veci a snazia sa starat o zakaznikov. Mne sa nahodou nova grafika paci a hlavny dovod preco som sa pre NT rozhodol z pomedzi vsetkych programoch je intuitivne a jednoduche ovladanie ale taktiez aj grafika rozsiahlost nastaveni - pretoze ked mam do niecoho cumiet 4,5 hodin denne ako intradenny obchodnik tak chcem to mat oku lahodiace.
Nova grafika vyzera fajn a som dost zvedavy ci pokrocili aj vo vylepseni worskapce. Velmi mi tam chyba take tie dolne zalozky workspacov ako pri multicharts ci inych softoch.
Skoda ale ze neukazali ako bude vyzerat chart a charttrader, to by ma docela zaujimalo.

P.S. taka otazka, ked vyjde ta NT8 bude nutne na nu prejst ci bude mozne obchodovat nadalej aj zo NT7? to v pripade keby ako zakzanik som nebol spokojny s NT8 a chcel som ostat u 7... alebo to uz nebude fungovat NT7?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos:

Jestli mám strávit jeden víkend na tom abych své kódy přizpůsobil nové verzi, tak pro mě to je malá cena za to, že následně ušetřím mnohonásobně víc tím že budu optimalizovat 6 minut namísto 1 hodiny. A to nemluvím o času který ušetřím při práci s NT, protože v některých částech je NT nehorázně pomalý. Rychlost aplikace by měla být samozřejmostí již od první verze a ne něco čím se v NT chvástají že tohle máme v nové verzi, na kterou se ještě k tomu musí čekat 3 roky, ale i tak budu za to rád. Ray navíc říká, že je brán velký ohled na zpětnou kompatibilitu, takže ten přechod bude fakt minimum práce. Nové GUI se mi líbí a přijde mi i lépe rozvrstvené než sedmičkové. A z části taky z důvodu že poběží na WPF, jelikož jsem fanda do moderních technologií :o)

S tou licencí jj říkal to takhle jak píšeš, ale na závěr ještě dodal, že je možné že někdo přijde s placeným upgradem, ale to se již nedotkne těch co mají již zakoupeno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Delf:

No mě to přizpůsobování určitě zabere víc než víkend. Jedna věc je přepsat programy, tak aby v nich nebyly syntaktické chyby - to nejspíš půjde rychle. Jiná věc je ale ověřti si funkcionalitu a spolehlivost zejména když používám jejich funkce, které se možná změní.

Zpětnou kompatibilitu lepší rychlost nových verzí slibují všichni výrobci software ale tomu uvěřím, až si to ověřím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos:

no já tě tady nechci přesvědčovat že to bude ok, takový zastánce NT zase nejsem :) A taky rozumím marketingu softwarových společností. Je třeba ale brát v úvahu, že NT má poměrně náročnou klientelu, proto musí být fakt důkladní při zachování zpětné kompatibility. Oni si prostě nemůžou dovolit říct jo tohle bude kompatibilní a pak aby nechali lidi migrovat jeden měsíc. Takhle by přišli o spoustu zákazníků, proto nejsem vůči této nové verzi tak skeptický. Zabere to určitě nějakou práci, i Raymond se zmiňoval o tom že zpětná kompaktibilita byla bohužel někdy v rozporu s tím, co chtěli docílit v nové verzi, ale ani to nakonec nemění moje očekávání. Každý se s tím ve výsledku nakonec popere sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 year later...

pár videí co jsem získal od NT supportu. Termín pořád nejsou ochotni sdělit.

NT 8 Preview #1
www.youtube.com/watch?v=ym4-BIdY2TQ
NT 8 Preview #2
www.youtube.com/watch?v=UkWAavCGfzw
NT 8 Preview #3
www.youtube.com/watch?v=kw5eQPQrUiY
NT 8 Preview #4
www.youtube.com/watch?v=dCUu_gf3KRQ
NT 8 Preview #5
www.youtube.com/watch?v=-PZR3I4-m9w


Link to comment
Sdílet pomocí služby

No GUI nevypada vubec zle, sice jsem to jen tak zhruba prolitnul a moc obrazku se tam nepohybovalo. Tak doufam ze to neni jen nejakej potemkin (kdo dela soft vi o cem mluvim) :) a v plnem rozsahu sdilim obavy Hugose, protoze mam NT napojen pres MS SQL na svuj system psany v C# (ktery NEPRODAVAM) :) a mam zlou obavu ze budu mit asi taky co delat :) Downgradnout se to da vzdycky :) Tak uvidime... hlavne aby to nedopadlo jak s Mirusem o vanocich... o takovy darecky teda nestojim. :) S rychlosti NT jak tu nekdo zminuje teda problem nemam ani ted a jit do osmicky jen kvuli hezkejm okynkam.... no uvidime az to bude.

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
×
×
  • Vytvořit...