Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

Pekný deň prajem,

má niekto skúsenosti s multi-broker verziou? Konkrétne premýšľam o možnosti ušetrenia tým, že doma už máme jednu plnú verziu Ninji, ale nie na moje meno a na iného Brokera, než používam ja. Preto ma napadlo, či by nebolo lacnejšie rozšírenie Ninji na multi-broker, ak by sa to teda tak dalo používať a nebola by to nejaká komplikácia.

Poprípade má niekto nejaký iný nápad ako si zakúpiť Life-Time Ninju za menej, než 1000 dolárov? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

jirka5 no vzhladom na to ze este ani nevies ci vobec sa uzivis tradingom je hlupost platit za software 1000 USD kedze je tu moznost obchodovat aj zdarma cez ninja trader. len akurat nebudes mat ATM strategie a nebude moct obchodovat priamo z grafu ale len z DOM-u.
Pokial sa tradingom uzivis a zistit ze ti to ide, tak potom je rozumnejsie si kupit pre mna za mna aj multi brokerovo licenciu na NT, pripadne aj kvalitnejsie data, skor nie - teda ak nemas peniaze na vyhadzovanie
Takze ak to vezmem z tohoto pohladu tak zacat LIVE ta nemusi stat vobec nic - poplatky za prevod su male az banalne a tie nepocitam.
Neje tazke naucit sa obchodovat z DOM-u treba si to skusit, uvidis ze je to jednoduche

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger kupiť si lifetime licenciu nemusí byť hluposť ja by som sa s okresanou verziou neuspokojil a v dnešnej dobe ked trhy vedia byť šialene neviem si to predstavit,že by som mal manualne posuvať stopku.Pokial by si aj predplatil kvalitne data na US derivaty tak ích bude mať zadara vačšina dat. poskytovatelov umožnuje tzvn.CME Group Globex Exchange Fee Waiver Program, kde pokial sa aspon raz do mesiaca prihlasi na svoj obchodný učet tak neplatí nič iba ten zakl. poplatok napr. u kineticku je to 50 dolačov u IQFeed je to 88 dolačov samozrejme že musí mať učet u brokerov alebo FCM alebo u IB s podporou tohto programu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obelix nedochadzaju ti pismenka do mozgoveho centra alebo ich proste nevidis alebo ich nechces vidiet a podpichujes?
Prva veta znie takto:
[ital][bold]no vzhladom na to ze este ani nevies ci vobec sa uzivis tradingom je hlupost platit za software 1000 USD kedze je tu moznost obchodovat aj zdarma cez ninja trader. [/bold] [/ital]

Citaj vsetko a nie len to co sa ti hodi prosimta, potom sa vytvara zbytocny offtopic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...