Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Admiral Markets


Forexik

Doporučené příspěvky

Dobrý deň ,

uvažujem na trénovanie si otvoriť live účet u tohoto brokera , demo skúšam asi pol roka ,zatiaľ som nemal žiaden problém aj spredy sa mi zdajú byť solidné, máte niekto nejaké nové skúsenosti s týmto brokerom? Napr čo sa týka výberu peňazí atď?

Testoval som aj brokera forex.com na MT4 ale mal som tam male problemi.

Ďakujem za odpoveď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 68
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

S tímto brokerem mám několikaměsíční Live zkušenosti, u malých účtů, řádově pár tis. Kč se jedná o klasického DD brokera, dočtete se že není DD ale často už se nedočtete detaily či podmínky takového účtu, ale pokud to někdo myslí s obch. vážně a chce ji do toho real tak si jistě vše podrobně nastuduje!
Jinak po přechodu u tohoto brokera z dema na Live je velmi znatelný rozdíl v plnění obchodů, demo reáguje naprosto rychle a nikde nic moc nezamrzá to se však po přechodu na Live změní, jednoduše řečeno jde poznat, že se samotné obchodování trošku zkomplikuje.Avšak spready, poplatky, a převody peněž jsou docela bez problému, pokud Vám však nějaké peníze zůstanou :))) Tento broker nenechá jen tak někoho vyhrát !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně páky.

Na DEMU jsem zkoušel jak se chová páka a zdá se mně to nějaké divné. Když založím účet s 1000 EUR a pákou 1:500, otevřu obchod 0,01 lot EURUSD, tak marže je 2 EURa. Když to stejné udělám na účtu, kde je nastavená páka 1:50, je marže 20 EUR. To bych chápal, ale jak je možné, že hodnota pipu je u obou účtů, kde je jiná páka stejná, cca 0,08 EUR – bych čekal, že hodnota jednoho bodu (pipu) bude rozdílná, ale na DEMU není.

Máte někdo nějaké vysvětlení? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odpoveď je jednoznačná. Áno, rozdiel pri rôznych pákach je len v marži, nie v cene za sprostredkovanie obchodu, a to aj v reálnom účte. Je tam ešte obmedzenie, že páku 500 môžete mať len do určitej sumy vášho kapitálu. Je to vec brokera. Tento problém považujte za vyriešený a nezdržujte sa. Čaká Vás oveľa ťažší. Zvládnuť seba samého. Veľkú maržu chápte ako zábranu investovať príliš veľa a skrachovať. Na druhej strane veľká páka umožňuje využiť kapitál. Pri páke Vás broker úveruje, preto to obmedzenie do určitej sumy.
Je tu hodne diskusie presnosti a rýchlosti reakcie na obchod. Treba si uvedomiť, že program MT4 je dnes už dobová záležitosť. Zato stále si drží prím v grafickom vyjadrení a indikátoroch. Je jasné, že novšie programy reagujú rýchlejšie a presnejšie. Vidno to napríklad pri povele „uzavrieť všetky obchody“.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Neodpovidam primo na dotaz nahore, to uz asi bylo zodpovezeno. Spis se chci jen vyjadrit k tomuto brokeru. Jedu na nem ted dva tydny live a nemuzu si stezovat. Pro ty,co hledaji nejake osobni info prikladam zevrubne nize.

+ rychlost zpracovani prakticky ihned, za 2 tydny se mi posun v cene stal jenom jednou a vzhledem k tomu, ze jsem si nastavil pevnou cenu +- 1pip- hned se zeptal jestli to beru nebo ne. Po potvrzeni v klidu zadal objednavku ikdyz jiz byla cena jinde.

+ rychlost otevreni uctu, prvni obchod jsem udelal cca za dve hodiny.
+ Obchoduji na nem jen EUR/USD a se spreadem 1 pip jsem zcela spokojen
+ podpora v cestine ( spis "podpora" viz. -)
+ denni zasilani reportu, jednoducha obsluha uctu prez webove rozhrani (ne obchody, jen ucet, nastaveni atak)
+ moznost AUX uctu (ve zlate)

- traling stop od 15b. coz me trochu stve
- + MT4... pro nekoho vyhoda- me to prijde sileny SW, ale proti gustu zadny disputat kazdy jsme jiny
+ - Na ceske podpore v Praze sedi jakysi cizinec a jeho cestina neni nejlepsi. Na strane druhe, co bylo potreba po nejake dobe vyresil a navic stejne funguji pod nemeckou pobockou.


suma sumarum: Na Forexje to muj prvni broker, takze nemohu srovnavat. Nicmene kdyz to tak vezmu, tak krome toho 15b. traling stopu vse funguje jak ma. Je to rychle, stabilnni. Jsem zcela spokojen. Zvlast kdyz i ve vysoke volatilite honem honem uzaviram 1b. pred nulou a ono to vychazi. Zadny skluz do minusu apod. Za coz jsem rad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahojte vsetci, hladala som uz takeho alebo onakeho brokera na obchodovanie. Momentalne rozmyslam nad AM, ale zas som narazila na to iste ako u inych brokerov, jeden chvali druhy hani...Preto sa chcem spytat, Vas, ktory s AM obchoduju uz nejaky ten cas...Ste s tymto brokerom spokojny alebo ste radsej presli niekam inam? Dik zo odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

obchodujete niekto u tohto brokera CFD kontrakty? predpokladam ze rychlost vybavenia pokynu bude suvisiet aj s likviditou trhu, takze na EURUSD moze byt fajn, na CFD DJI30 uz nemusi :(

taktiez by ma zaujimali skusenosti s poplatkami. Stalo sa mi s jednym "osvedcenym" US brokerom, ze za konverziu z eur na usd (mal som ucet v eurach) si strhavali neskutocne poplatky, o com nebola nikde na ich stranke ani zmienka. Uz ste niekto vyberali od AM?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Zdravím
Začínám na forexu a pro začátek hledám slušného brokera v čechách. Má tady někdo praktické skušenosti s Admiral Markets? Otevřel bych účet: Admiral Markets, pro obchodování mini, nebo pro začátek mikro lotů. Máte skušenosti s plněním na reál účtu? Jak moc se zpomalí oproti demu? A co spread - jak moc se navýšuje v reálu? Jakou máte celkovou spokojenost s tímto brokerem v dnešní době?
Díky za radu a reakci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...