Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brokeri vseobecne


pavol1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 44
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Vkládám sem link na celkem zajímavou událost poslední doby, alespoň pro mě, nikde jinde tady na diskusi jsem tohle téma neviděl. Snad jsem se nepřehléd.
Určitě jste to taky postřehli.
Ctěl jsem jen říct, že mě vždy fascinuje jak dokáže jeden arogantní, nafoukanej "Hušáček", který si pravděpodobně myslí, že je nejchytřejší v celém širém světě, zlikvidovat dobře prosperujicí firmu.

zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/kolaps-mf-global-zajima-uz-i-fbi-713871

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý deň, som tu novy a toto je moj prvy pripevok. Obchodovaniu sa venujem asi štvrty mesiac. Zatial len na deme. Skušal som na začiatku platformu plus 500 ale po vela negativnych ohlasoch som toho nechal. Teraz testujem software od brokera ForexTrhy.sk, Forextrader pro. Chcem obchodovat len na forexe. Uvažujem niekde okolo januara o otvoreni Live uctu. Vedeli by ste mi prosim povedat je to u tohto brokera vierohodne? Nejak sa neviem dopracovat na nete k informaciam. Dakujem a prajem veľa uspechov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pozrel som sa na tie linky, no vyzera to to dobre len ja už mesiac skúšam ten forex trader pro, na začiatok by mi to asi najviac vyhovovalo. pači sa mi tam aj podpora pre klientov. Mal som problem a to len na deme, zavolal som brokerovy a on hned promtne riešil, v slovenčine. Uplna ochota. To je asi pre začiatočníka dobra sprava. A plus je pre mna aj to že už mam tu platformu "okukanu" a viem čo robim.
Učet chcem otvoriť v hodnote 3k eur.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Otvoril som si teda ako ste mi poradili demo na DukasCopy.com len hned jedna vec ma zarazila, demo ma platnosť 14 dni. Potom sa mi deaktivuje? Mate s tym skusenosť?
Idem na jFOREX ktorí ponúkaju a dosť sa mi pači, je to pre mna prehľadne myslim že adaptacia nebude až taka dlha, ale chcel by som ho testovať dlhšie ako 14 dni, než pôjdem na live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

iigis a roman06 vo vlákne k Aktuálnemu dianiu na trhoch odporúčate začať na Forexe. Píšete že máte OANDA brokera. Chcem sa preto spýtať (nielen Vás) že ako to je s držaním pozície cez noc? Dajme tomu že otvorím pozíciu, nastavím SL a PT a vypnem PC. Dôjde pri zásahu PT (alebo SL) k uzatvoreniu pozície (drží si ich broker u seba) ? A ako je to prosím vás s držaním pozície cez noc ? (dajme tomu že okolo 16:00 otvorím obchod, vidím, že trh môže ísť v mojom smere ešte dva dni, preto pozíciu nechám otvorenú, není s tým problém?).

ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...