Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Velocity Futures


tomas262

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

maxmoney:
Roční příjem nedávej nižší než 25000 USD (kolonka 25Kaž 50K je OK) a investiční zkušenosti dej minimálně 3 roky. Jinak požadují vyplnění dalších dokumentů, že jsi si vědom všech možných rizik. Majetek nevím, ale asi je taky jistější nezaškrtnout nejnižší variantu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

paja1:

zdravím, tak jsem se nakonec taky dal na spready :) Chtěl jsem se tě zeptat, jestli stále obchoduješ přes VF a jestli používáš SierraChart? Lze to v Sieře v pohodě? Všiml jsem si, že je mezi symboly taky Futures Spreads.
Tedy pár dotazů:
1) pošle Sierra do VF combo příkaz (market / limit) nebo musím otvírat nohy zvlášť? Pokud to chápu dobře tak SC nepodporuje to MOC (resp. MOO)..
2) pořád mi není jasná nevýhoda v používání Sierry oproti třeba TNT. Zkoušel jsem zobrazovat Historical Charts třeba ZSU07 a v pohodě mi najede graf kontraktu... Snad jen, že se s grafy asi dost hůř pracuje než třeba s TNT a taky na konci grafu skáčou intraday quotes, ale to bych viděl spíš asi jako výhody, protože stejně se to sleduje 15 min před close
3) našel jsi nějakou lepší alternativu pro spready než je VF? Těch 30 koláčů je taky docela přítěž když si plácnu 2,3 spready za měsíc...

Děkuji předem za odpověď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...