Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Velocity Futures


tomas262

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj,

potreboval bych poradit s otevrenim uctu u Velocity - Individual account (non-US person).

Velocity mi pro informaci poslalo jejich bankovni spojeni uvedene na adrese:

www.tradewithvelocity.com/support/wire-funds.aspx

Chci penize prevest ze sveho USD uctu vedeneho v Cechach na jejich americky ucet. Na uvedene strance je vsak USD ucet pro "outside US" uvedeno cislo: 005770486386

Je to cislo v poradku? Protoze tohle neni IBAN tvar. Napriklad ucty pro EUR a GBP jsou normalne v mezinarodnim tvaru. Jak jste postupovali pri prevodu?

Ohledne dani mi psali, ze budou po me chtit vyplnit W-8 formular. Co konkretne jste vyplnovali, dival jsem se na tento formular v sekci "Download Indiv. Application" a neni zcela jednoduche tento dokument vyplnit. Samozrejme chci platit dane v Cechach, nikoliv USA. Dokument je zrejme povinny kvuli US Internal Revenue Service.

Diky za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz:

počkal bych do zítra a zeptal se na Live chatu. Já jsem posílal Euro.

Číslo účtu bych dal normálně 005770486386, protože v USA asi IBAN nepoužívají. Pak SWIFT a pak

*** PLEASE INCLUDE ***
For Further Credit to:
Velocity Futures, LLC Account #: XXXXX
Velocity Futures, LLC Account Holder: XXXXXXXXXX

takže tvoje údaje do poznámky

W8 jsem vyplňoval podle tohoto www.financnik.cz/komodity/ib/otevriame_ib_manual_4c.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tak jsem uspesne otevrel ucet u Velocity. Diky za pomoc.

Pouzivam platformu Sierra Chart. Nerozumim, jak Velocity rozpozna, zda mi zablokuje Initial margin (overnight) nebo Intraday margin? Jinymi slovy, kdy se bude aplikovat overnight margin a kdy zlevneny intraday?
Co musi byt zadano v Sierre, nebo jak mohu toto nastavit pri provadeni prikazu?
Pro intradenni systemy je vyhodny intraday margin, zatimco pro pozicni strategie je nutne respektovat overnight margin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raven2cz: no to záleží na tom, kdy obchoduješ. Mimo obchodní hodiny (pravděpodobně stále myšleno mimo Open Outcry hodiny) potřebuješ mít na Overnight Margin pro udržení pozice. Pro samotné otevření musíš mít na Initial Margin. Pokud obchoduješ jen např. Russell intradenně, stačí ti intraday. Kdybys chtěl ale nějakou pozici třeba zaspreadovat do dalšího dne, potřebuješ Overnight ...

Proč zmiňuju ten Initial? Na výpisu ho totiž mám mimo overnight resp. maintenance ...

INITIAL MARGIN REQUIREMENT - 5,816.00
MAINTENANCE MARGIN REQUIREMENT - 4,525.00

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Máte někdo účet u tohoto brokera? Dnes mi přišlo:

NOTICE OF TRANSFER OF YOUR FUTURES ACCOUNT ON October 11, 2013

Please take notice that Velocity Futures, LLC (“Velocity”) is discontinuing its business as a futures commission merchant and is becoming an introducing broker to Institutional Liquidity LLC (“ILQ”) ...

A zrovna nedávno na BMT fóru se řešilo, kolik změn zavedli ve VF a že to nevěstí nic dobrého pro firmu ...

Tak snad bude všechno OK, ale už pár dní stejně uvažuji o změně brokera (něco mi na to nesedělo a teď se to akorát potvrzuje) ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem změnu odsouhlasil. Chvíli si to otetuju a pak uvidím. U VF jsem byl spokojen, tak kdyby to zůstalo stejné, nemám až na pár maličkostí problém

Pár info o Institutional Liqudity LLC

Aktuální data CFTC: www.cftc.gov/ucm/groups/public/@financialdataforfcms/documents/file/fcmdata0713.pdf
Video: www.youtube.com/watch?v=X6t8ElcUdbU

Pár faktů:
ILQ Net Capital - 33 milionů (30 x více než VF LLC)
Registrovaní jako FCM a Retail Forex Dealer
Na CTFC jsme na rozdíl od Velocity nezaznamenal žádné pokuty apod.

Převod by měl být údajně maximálně plynulý včetně pozic, struktury poplatků, platformy, hesel atd.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...