Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím všechny tradery,

rozhoduji se pro založení real účtu mezi Strikerem a Ninja Traderem...komise jsou nesrovnatelné, ale slyšel jsem, že přes SOL platformu je rychlejší exekuce, to znamená, že při vstupu do trhu příkazem market mohu ušetřit například 1 tick, což by ve výsledku znamenalo, že by Striker vycházel levněji. Co si myslíte o této úvaze? A je reálné mít tak rychlejší exekuci, že bych to poznal na výsledcích?
Budu opravdu vděčný za každou reakci nebo postřeh.

Přeji úspěšně trady!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: helltrader
nějak nechápu "rozdíl mezi Strikerem a Ninja traderem".
Ninja trader je program a k němu musíš mít brokera, který bude prostředníkem mezi tebou a burzou (tedy pokud nebudeš mít přímý přístup na burzu.
U Strikeru můžeš mít program Sol trader, Ninja trader a další.
Jinak Striker není přímo broker jako takový, ale prostředník. Máš smlouvu se Strikerem, který ti poskytuje podporu, ale broker, který tě připojí na burzu je někdo jiný, proto i rozdílné komise.
Já používám Sol trader a přímý broker je myslím OEC. U Ninja traderu je to někdo jiný.

Co se týče rychlosti, tak je to možné. Sol trader u tebe v PC je "pouze" ovládací program, ale sám o sobě sedí na serveru, který je umístěn u burzy. Tudíž tebou zadané příkazy jsou "okamžitě" na burze (u strategií je to trochu složitější). Ninja trader je celí u tebe v PC, takže rychlost exekuce je přímo závislá na rychlosti tvého připojení na burzu. A na rychlosti zadání příkazu závisí rychlost exekuce příkazu a tudíž slippage od požadované hodnoty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

helltrader:
určitě je dobře se nad tím zamyslet teď, než účet založíš, samozřejmě je to jako s každou volbou - každému může vyhovovat něco jiného

otázka je, zda tu výhodu vstupu o tick lépe (pokud je to pravda) využiješ. Je ta výhoda o tick vstup lepší při market příkazu reálná ? Máš už obchodní systém ? Jdeš už obchodovat ostře ? Budeš vstupovat marketem?

taky bych si prošel diskuze zde na finančníku, k čemu je lepší podpora - diskuze, protože mít možnost se zeptat na to co nefunguje, nebo na co nemůžu přijít je fajn

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jste si jisty, ze stop prikaz je umisteny na burze ? Ja obchoduju u AMP (indexi), a domnival jsem se, ze STOP (muze to byt vstup nebo SL) je u brokera a po zasazeni (aktivaci) prikazu broker zasle MARKET prikaz na burzu, a to by potom zalezelo jak rychly ma broker pristup na burzu...
Kazdopadne by me to zajimalo jak to je ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aby nedošlo k nedorozumeniu, tak to ešte upresním.
Písal som o Market príkaze ako ručnom vstupe Buy/Sell.
Samozrejme u čakajúcich príkazov PT a SL je to iné a tam je výhoda, ak sú tieto príkazy buď na platforme čo najbližšej k obch. centru alebo asi ešte lepšie, držané na brokerových serveroch. Teda ak sú tieto príkazy držané v blízkosti obch. centra, je to výhoda pre ID rýchle vstupy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji všem za odpovědi,

obchodní systém mám a obchodovat jdu ostře...příkaz market jistě využiju (tento příkaz budu používat z 80 až 90%) a jestli využiju výhody rychlého vstupu...myslím si, že pro každý obchodní systém je lepší když má přesnější a rychlejší plnění nebo ne? Akorát opravdu přesně nevím jak to funguje v praxi u brokerů
Jinak zatím to u mne vypadá spíš pro striker...podpora ze strany pana Lembáka opravdu špičková, platforma mi vyhovuje...jen u Ninja traderu je možné obchodovat až o 3 dolary méně r/t, což taky stojí za úvahu...pokud by ovšem byl rozdíl v exekuci takový, že bych mohl ušetřit u obchodu 1 tick (vstoupil dřív do obchodu) byla by dle mého názoru výhoda nižší komise smazaná a neměl bych teda potom o čem přemýšlet...

A ještě jednou díky všem za rychlé a věcné odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...