Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Zdravim,

zajimalo by mne, jestli tady ma nekdo zkusenost s TradeStation nejen jako s analytickou obchodni platformou, ale take jako brokerskou spolecnosti?

V ankete casopisu Stocks&Commodities tahle spolecnost predstihla i Interactive Brokers a pri pohledu na prijatelne marginy, velmi nizke komise a dobre hodnocenou platformu ocenovanou kvuli rychlemu plneni, vysoke skale analytickych moznosti a prehlednosti se neni cemu divit.

Rad bych se docetl prakticke zkusenosti nekoho, kdo u nich ma otevreny ucet, pokud je tu nekdo takovy...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
já myslím, že jsou v pohodě.
Jediná nevýhoda pro začátečníky bude patrně fakt, že pokud nebudete obchodovat, tak si musíte každý měsíc platit platformu plus data, což není tak úplně levná záležitost (cca 100 -200 dolarů měsíčně podle trhů od kterých chcete data). Ale pokud je TradeStation platforma současně to, co potřebujete, tak je to určitě zajímavá cesta.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim tradery

Nasel by se nekdo, kdo by byl ochoten mi pomoci se zalozenim uctu u brokerske spolecnosti TradeStation Securities ?

Nemam s tim zatim zadnou zkusenost, chystam se zalozit svuj prvni ucet. Na telefonni rozhovor s rodilym Kalifornanem se necitim :-) i kdyz pisemne anglicky komunikuju bez obtizi. V tom je ale trochu problem. Pred deseti dny jsem na jejich strankach vyplnil formular, po par dnech jsem jim napsal i mail ale dotedka nemam zadnou odpoved.

Přeji všem krásný den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

TradeStation - ziadne problemy s vytvorenim uctu, staci vyplnit a zaslat (original postou) aplikacny formular. Prva zasielka sa zdanlivo stratila a ked viac ako tyzden po odoslani nebola dorucena, tak TS zaplatili kuriera FedEx ktory vyzdvihol dalsiu obalku a dorucil na ich naklady. Povodna zasielka sa nakoniec nasla tiez a vytvorili druhy ucet, ktory dnes vyuzivam na pitove obchody.

Platforma - elektronicka uplne v pohode a super. Formalne TS bezi cez RJO Brien (jeden z najstarsich brokerskych domov) a cez nich bezia aj pitove obchody, tam je ta platforma trochu zastarala a neumoznuje niektore komfortne zadavanie obchodov, napr. paralelne limity aj SL, ale to som nenansiel ani u dalsich ako je PFG alebo MAN.

Komunikacia na 99,9% prebieha e-mailom, len z dovodu bezpecnosti pristupove kody zadavaju telefonicky. Reakcia je promptna a bezproblemova. nemam problem s komunikaciou, ale niektori brokeri sa prave vyhybaju mailom a komunikuju zasadne telefonicky, pricom skresluju podavane informacie. TS mi naopak pripada ako IT broker.

Poplatky - minimalne a v pohode - napr. US notes 3,44 RT, ES, ER2 - 4,72 RT, globex meny 5,64 RT, kovy ZG,ZI - 5,04 RT. Za pitove obchody je to 14 USD RT.

Vsetko je prehladne na ich stranke www.tradestation.com. Ak treba, viem pomoct s kontaktom na spolahliveho a ochotneho account managera.

JS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mohol by som sa spytat na mesacnu cenu dat(ER2,EUR,forex), ktoru spominal Peter? Na stranke som nasiel len cenu za platformu cca 100$ ktora sa odpusta v pripade uskutocnenia 10 futures alebo forex obchodov(co je celkom prijatelne).
Na stranke je napisane 5000$ pociatocny vklad - maju nejake podobne obmedzenie ako u IB ze pod pod tuto sumu neotvoria poziciu, alebo to zavisi iba od initial margin??

Dakujem


BORCO

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ceny za data jsou tady:
www.tradestation.com/fees/subscription_op.shtm
K tem datum ktera si predplatis dostanes i intraday historii, k "vetsine ostatnich" dostanes "delayed" daily data. V uvozovkach uvadim to, co neni presne specifikovane, takze nevim jak to presne to bude.

borco Napsal:
> Na stranke je napisane 5000$ pociatocny vklad -
> maju nejake podobne obmedzenie ako u IB ze pod pod
> tuto sumu neotvoria poziciu, alebo to zavisi iba
> od initial margin??

Na to jsem se ptal mailem a odpoved byla: Marginy najdete na strance www... :D On ten account manager se kterym si dopisuju je ponekud skoupy na slovo, takze bych kontakt na nejakeho "spolahliveho a ochotneho" urcite uvital.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

2 borco,

podle informací, které mám je možné obchodovat i pod 5,000 $. Jedinou podmínkou je mít na účtu více než initial margin. Takže pro E-mini je to max. 4,000$ Dá se v pohodě obchodovat i s menším účtem, ale zužuje se ti výběr. Jen je potřeba dávat pozor na SL, protože většinou tě z obchodu vyhodí při propadu o více než 330 $ a to i když máš na účtu pěknej balík. No ale na druhou stranu, asi je lepší se k takové strátě ani nedostat.

Osobně u nich zatím účet nemám, ale chystám se jej založit, takže jestli někdo máte kontakt na slušného AM, tak budu rád. Klidně jej pošlete na můj email. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat Tomáše a Petra, jestli do budoucna neuvažují o spolupráci s TradeStation Securities podobně jako s Interactive Brokers. Možná by se zde našli nějací obchodníci, kteří by jsi chtěli otevřít u této společnosti účet a uvítali by Vaší pomoc při otevření účtu a zároveň by tím podpořili tyto stránky.

P.S. Děkuji Vám za Finančníka.cz, skvělá práce co zde odvádíte. Jde znát, že Vás trading opravdu baví.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kadly,

co vim, tak TS podobnou spolupraci (reseller program) nenabizi. V kazdem pripade neni prilis tezke si u TS ucet otevrit - jediny rozdil oproti IB je ten, ze se vse resi papirove, tj. musite si zadosti vytisknout, doklady okopirovat a to vse odeslat papirovou postou. Pak jim zavolate a dozvite se svoje ID pro bankovni prevod. Po pripsani vkladu na ucet TS Vam pak prijde potvrzujici e-mail a v dalsim telefonatu do TS ziskate pristupove udaje, s nimiz muzete stahnout platformu a spravovat svuj ucet (objednavat data apod.). Pokud jste uz zakladal ucet u IB, tohle zvladnete take.

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...