Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Najlacnejsi broker


SonnY

Doporučené příspěvky

  • 1 year later...
  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jakého brokera byste mi doporučili. Studoval jsem české brokery, ale pak jak jsem se zde dočetl, jak jsou jejich poplatky nepřiměřené. V US brokerech se nevyznám, proto bych od vás potřeboval několik tipů na které se mám detailněji podívat (samozřejmě, čím více tipů, tím lépe :-) ).

Momentálně nějakou dobu zkouším paper-trading, ale v reálu zatím nemám zájem o obchodování, ale o investování do akcií (cca 50:50 / české:cizí) – alespoň pro začátek.

A jak je to vůbec s US brokery a českými tituly?

Děkuji za jakékoliv tipy a rady.
Petr

PS: Několikrát jsem zde zahlédl pojem „discount broker“. O jakého brokera se prosím jedná?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

doktor.pk Napsal:
-------------------------------------------------------
>
> Momentálně nějakou dobu zkouším paper-trading, ale
> v reálu zatím nemám zájem o obchodování, ale o
> investování do akcií (cca 50:50 / české:cizí) –
>
> A jak je to vůbec s US brokery a českými tituly?
>

Ja myslim ze pro investovani do akcii uplne postaci treba ceske FIO.
Navic US broker ti zrejme ceske akcie nenabidne.

>
> PS: Několikrát jsem zde zahlédl pojem „discount
> broker“. O jakého brokera se prosím jedná?
>
odpoved je zde en.wikipedia.org/wiki/Discount_brokerage

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Zdravim,
zopar hodin sa prehrabavam po fore a stale som nenasiel odpoved, tak by som sa rad opytal priamo. mohol by mi niekto skusenejsi prosim vas poradit nejakeho renomovaneho FX brokera s najnizsimi poplatkami? chcem obchodovat cisto forex, intraday, hlavne menove pary, vklad 2000evri takze objem mikroloty. Najlepsie by bolo s platformou MT4 ale to nieje podmienkov. Vopred dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mischon22 na forex aspon pre mna číslo 1 bol LMAX.com ale už otvaraju účty od 10 litrov tak musíš použit nejakeho IB
bud fastbrokers penaize budeš mať priamo u nich alebo cez dalšieho IB www.fxmtf.com/ tam budeš mať prašule priamo u LMAX maju aj mt4 , ale komisie su vyššie okolo 8 usd za RT ako keby si priamo učet otvaral u LMAX ostatne komisie( webplatforma a multicharts) su rovnake ako keby si si otvoril učet u LMAX bez IB. Komisise su 0,0020% z hodnoty kontraktu min množstvo čo môžeš zobchodovat je 0,1 kontrakt čo je 0,01 lot

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahojte,

nemyslim si ze cena u daneho brokera je prvorada. Ja som zacal u lacneho brokera s uctom 3000 dolarov a po par obchodoch za "divnu" price som sa aj tak presunul k IB. Bezne sa mi stavalo ze ked som obchodoval za market tak fill price bola uplne ina (slipage bol aj 80 dolarov) ako bol trh. Reklamovat sa nedalo nic a komunikacia so supportom bola v style ze mam zle internetove pripojenie a take podobne hlasky.

Takze treba siahnut po overenych brokeroch.

S pozdravom,
Brano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

napadá mě myšlenka:
( my tradeři ) co jsme se naučili, nebo jsme odhodláni se naučit obchodovat, což je vcelku komplexní činnost vyžadující určitou duševní úrověň, určitě dokážeme vzít seznam brokerů a porovnat si výši poplatků.
co když vám nikdo neporadí? co když poradí nesmysl? tohle není vzdělávání - tohle je prosté porovnání čísel.
Poraďte nejlacinějšího brokera?!
poradím, ale nebude se vám líbit, právě proto, že bude nejlacinější a jeho služby budou stát za...
zeptáte se znovu, nebo se pokusíte si to co vám bude vyhovovat najít sami na základě jiných parametrů? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To JPS.
Neni to take lahke najist brokera preto sa pytam po odporucaniach ... osobne som skusil najist ale je ich vela a co viac vsade sa treba registorvat co " žerie" čas ... a potom ešte instalacia platformi kazdeho brokera.... + niekde sa caka i par dni aby ti schvalili demo ucet co povazujem za trochu chore... nedaj boze ked mas este hladat navod na nete ako natiahnut udaje do platformi ( nap. siera chart...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jps
no mas iba popovicnu pravdu . niekde to je inde nie a niekedy je to tak dane ze sa to pohybuhe od xz- yz pricom nap. ten moj trh sap500 ma tu najvyssiu hodnotu... a vobec nie tu najnizsiu ( vies co tym myslim - chcu nas nalakat na lacne spedy a pritom vecsina komodit ich ma vyssie, len pár z nich ma nizke....)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...