Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GCI - Ardeus


akcizur

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Je zvláštní, že já patřím mezi ty blbce kteří naletěli, ale můj příjem se asi po 4 měsících zpětinásobil :) tím myslím že standartně vydělávám 2000EURO za měsíc. Řekl bych spíše, že tu jde o závist ze strany jiných, které prostě nenapadlo spojit tento super byznys s marketingem...... a teď supí. Lidé kteří začínají obchodovat přes BJ mají doživotní podporu zadarmo, a pánové Nesnídale a Podhajský, pojďte si porovnat měsíční konto v TRADOVÁNÍ s majitelem BJ-máte tam od 100-180 000 EURO?????? měsíčně????? Ne? Aha.... tak asi proto bude BJ podvod....... Vše je vysvětleno. Děkuji za pozornost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Hataqaq

proc bych mel platit nekolik set euro za obchodovani podle trendovych linek(vsude je tato technika zdarma). Me nezajima ze na jejich vypisech jsou jenom plusove obchody(takovy vypis si umim udelat taky), jak mi volali zvali na jejch kurz tak vsechno takove obecne nic do hloubky zadne nove trendy,jako kdybych si precetl nejakou zacatecnickou knihu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den všem,

jsem latentní začátečník - vzdělávající se dle vlastních časových možností. Měl jsem doposud pocit, že se začínám v komoditách a v byznysu kolem malinko orientovat. Zaskočila mne ale informace o firmě Ardeus, kde jsem se dočetl něco úplně jiného, než jsem se doposud učil od Petra a Tomáše. Nejen, že obchodují bez SL, ale i další odlišné přístupy.
Podvědomě nemám k tomu jako odrostenec tohoto serveru větší důvěru. Nechci ale něco zatracovat ani s něčím souhlasit jen tak bez konkrétních argumentů.

Rád bych poprosil někoho zkušeného o informaci (bez emocí - jen fakta) proč Ardeus ne, nebo zda-li je to jen jiný koncept a systém, než se učíme tady. Rád bych si udělal na věc vlastní názor. Ale bez pomoci zkušenějšího to neumím. A od naháněčů systému Ardeus, nebo naopak kritizantů jsem doposud slyšel pouze emotivní názory bez faktů.

Děkuji všem za pomoc a hodně úspěchů a spokojenosti všem příznivcům a přátelům :-)

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzíku: Vyskusaj si obchodovanie bez stoplossu a tie odlisne pristupy na nejakom demo ucte , najlepsie u normalneho brokera napriklad pol roka. Alebo do vymazania uctu. V pripade takehoto pseudobrokera ako gci musis este ratat s velmi rozdielnym plnenim na deme a na real ucte ako aj s moznostou ze svoj vklad uz nikdy neuvidis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Vladko. ,,V kostech,, mám z toho obdobný pocit. Ale jsem člověk, který se snaží vyhýbat emocím. Máš pro své tvrzení konkrétní argumenty? Když si zběžně čtu důvody proč ne Stoploss tak laicky bych řekl, že to má i logiku. Jen že se mne to nějak nezdá. A taky Petr s Tomášem by nešli složitější cestou, kdyby nebyla lepší proti zdánlivě Ardeusu. Jsou to kluci, kteří určitě vědí, co dělají a já od seznámení s nima mám k nim plnou důvěru. Jen jsem neslyšel jejích názor na tuhle věc... Každopádně další názor do košíku a podtrhává mne ten můj... Moc krát děkuji :-) Hezký večer.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...