Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To tady prosím není opravdu nikdo, kdo by dal tip na levného ID brokera?
Copak Vám ho někdo přetíží, když u něho bude obchodovat elektronicky? Nebo je to státní tajemství?
Tahle otázka je i pro moderátory ( autory ) tohoto serveru. Není mě jasné proč, když už máte ušlechtilé myšlenky pomáhat zdarma začínajícím traderům.
Toto přece je jedna z veledůležitých věcí platit za komisi 80 nebo 5 $ a u ID obchodování ne-li zásadních .
Nikdo po Vás nechce Právě toho Vašeho, ale snad jste jich pár poznali, tak můžete některé "zrecenzovat".

Díky předem za nějakou odpověď.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrá, dobrá. Dobrý broker je jako dobrá milenka, takže není divu, že pokud někdo nějakého dobrého našel, nechce se dělit :-) Ale vážně: my s Petrem používáme několik brokerů, pro různé druhy obchodů. Pokud však mám poradit a pomoci u koho obchoduji ES za 4,80 RT, pak tedy - je to Interactive Brokers (IB). Proč právě u nich?
1) mé strategie vyžadují nízkou komisi; velká komise by mi nepříjemně ovlivnila celkový obchod;
2) obchoduji on-line a jejich on-line platforma je zatím nejlepší, na jakou jsem narazil. Respektive nejkomplexnější. Z některých pohledů není možná nejjednodušší, ale je velmi komplexní a dá se velmi dobře nastavovat ve všech ohledech dle vašich požadavků.
3) na IB jsem získal spoustu pozitivních referencí, což mě též přesvědčilo.
Jak jsem spokojený?
Platforma funguje, nikdy jsem neměl technický problém.
Plnění jsou rychlá.
S nějakým supportem nebo FS nemůžete počítat, za 4,80RT dostáváte opravdu jen a jen on-line obchodování trhů.
Komise se týkají jen elektronických trhů, což ale je případ mého ES.
Platforma se neustále vyvíjí a každá verze je lepší a lepší. Rozhodně IB nespí a snaží se neustále platformu zdokonalovat.
Realtime data pro ES mám v platformě naprosto zadarmo.
Suma sumárum, zatím se rozhodně nechystám jinam :-)
Tolik tedy k vašemu dotazu. Pokud by jste si chtel u IB otevrit ucet, kdyztak me kontaktujte na email a ja vam pripadne mohu poradit co a jak.
Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co vím tak není. Skrze IB se obchodují elektronické trhy, proto mohou být komise tak extrémně nízké. IB je ideální pro ES, YM, veškeré currencies skrze GLOBEX (osobně doporučuji currencies raději skrze globex než pitově) a celou řadu dalších trhů, které se dnes již dají obchodovat elektronicky. Samozřejmě, zdaleka ne všechny mají dnes ještě takovou likviditu, jako klasické pitové. Skrze IB jde za stejnou komisi obchodovat i opce na e-trhy a dokonce i spready e-trhů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Zkuste treba Express Futures. Maji velmi nizke poplatky [$14.00 RT all in nebo $18.00 RT all in - zalezi co obchodujete, kukurice je za $14.00 all in] a dobre komunikuji. Muzete zkusit take Alaron, ale nejdrive se musite pohadat o poplatky [zacinaji na $25.00 all in]. Dale muzete zkusit PFG, kteri jsou take celkem levni a maji dobrou komunikaci nebo E-Cry [cenove podobne jako PFG, platformy jsou dobre]. Renomovane jsou Refco, Man Financial atd. ale Ti jsou drazsi.

S pozdravem

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...