Diskuze: Diskuzní fórum Financnik.cz > Brokeři (nepřihlášen)
Aktuální stránka: 60 z 60
Re: vyber brokera
Vloženo uživatelem: aprofil
Datum: January 9, 2017 03:52PM
Statut uživatele: nováček v diskuzi

Dobrý den. Obchoduji s komoditami na xtb.cz. Ale vadí mi tam rollovery. Neznáte brokera, který umožňuje obchodování např wheatu nebo cornu (ale hodily by se i jiné, coffe, soya atd) bez nich, za takzvanou spotovou cenu? xtb.cz toto umožňuje třeba u zlata nebo stříbra, u dalších komodit už bohužel ne. Díky

Re: mirror trading, block account
Vloženo uživatelem: marhop
Datum: January 9, 2017 05:58PM

Máte někdo zkušenost s Globtrex, GKFX, Iron Fx ?
Zatím jsem u Globtrex, sice 1000 $ v plusu za pár dní, ale mají vysoký SWAP a podle mě příliš vysoký rozdíl rozdíl mezi možností zadat stop loss a aktuální cenou, což činí tuto funkci použitelnou jen ve fázi ztráty, ale naprosto ne ve fázi zisku.

Jsem začátečník a pokládal jsem za výhodu makléře na telefonu, ale zatím jsem tu pochytil, že není dobré důvěřovat finančním radám makléřů a víceméně brokera využívat jen na technický servis.
Dokonce jsem se někde dočetl, že jejich rady jsou dobré jen prvních pár týdnů a pak dokonce radí schválně špatně a jen se snaží, abyste vkládal další a další prostředky na krytí ztrát. Toto se celkem mi potvrdilo u ETX Capital, kde jsem byl předtím.

Nyní se mě snaží zlanařit několik společností, že vstoupí Indická banka na burzu, což může znamenat 20-80% zhodnocení, ale nerad bych posílal větší finance do nesolidní firmy.

Vloženo uživatelem: Obelix
Datum: January 10, 2017 11:56AM

Dam ti radu stiahnu všetky peniaze a uzavri ucet

Datum: January 10, 2017 03:14PM

Děkuji za stručnou radu. Asi to udělám..
Bylo by nicméně možné shrnout nějaké parametry, podle kterých se pozná dobrý broker?
To znamená jaké otázky mu mohu položit, nebo si o něm zjistit, abych ho nějak vyhodnotil?
např. velikost páky, spreadu, swapu atd.?

Vloženo uživatelem: Obelix
Datum: January 10, 2017 08:30PM

to marhop zabudni na tieto bucketshopy. pokial chces obchodovat Forex tak na spot FX je top Interactivebrokers alebo LMAX v Londýne LMAX je (Multilateral Trading Facility) pokial nemas 10000 USD,EUr tak možes ist cez Introducing brokerov pre LMAX napr fxmtf.com alebo sa chces zamerať na futures tak (Interactivebrokers, AMP Futures, NInjatrader brokerage , optimus futures a daľší)

Datum: January 10, 2017 11:24PM

Děkuji moc za tipy, budu se předtím muset ještě trochu dovzdělat..
Nicméně pokud jsou některé z mnou uvedených společností opravdu bucket shopy, nemělo by být pro kontrolní orgány nic těžkého odhalit to.

Aktuální stránka: 60 z 60

Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem.

Litujeme, do fóra mohou vkládat příspěvky pouze registrovaní uživatelé.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.