Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Poplatky jsou stejné pro daytrading i pro poziční obchodování. Záleží ale také na trhu, které chceš obchodovat. Jiné komise jsou pro eMini (cca 4,50$ per RT), jiné za ostatní elektronicky obchodované trhy (cca 5,25$ per RT).
Něco jiného je margin, ten se ti přes noc zvedne (ale pak zase sníží).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Dobrý den, díval jsem se na dotazník k založení účtu u PFG (neumím moc anglicky) a nejsou mi jasné dvě věci
1) píšou něco o elektronickém podpisu - je nutné si někde nějaký obstarat, nebo jako elektronický podpis stačí registrace a přihlášení?
2) nevím co vyplnit do kolonky "Principal Bank Reference:"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Dobrý den,

Mám dotaz týkající se PFG. Netušíte někdo, zda tento broker drží stop-lossy na vlastním serveru ? Ptám se v reakci na nový článek Černá Labuť od Tomáše, protože si nejsem jist, jak to u nich funguje se zadaným stop-lossy v případě nenadálé údálosti (výpadek internetu, platformy či podobně).

Díky za odpověď
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Jen bych zde chtěl zveřejnit svůj názor na PFG, jsem sice začátečník ale nainstaloval jsem si od PFG demo a obchodoval jsem přes platformu MultiCharts a bylo to strašné. Nejenom že příkazy se vyplňovaly za nějakých 5s ale dokonce když cena protla SL tak se přikas vyplnil taky za zhruba 5s a to už byla cena někde jinde. No a ještě k tomu se mi nějakým záhadným způsobem po ukončení příkazu vyplnil další i když jsem žádný nezadal a to se mi stalo skoro pokaždé když se nějaký ukončil vůbec jsem nechápal. Doufám že to nebylo mou chybou vůbec jsem nepřiše na to čím by to mohlo být.Pro mě rozhodně nepoužitelný broker. Obzvláště pro ID.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to i.c3
žiadny elektronický podpis som pri zakladaní účtu v PFG nepotreboval, ale to bolo pred rokmi.

to brum....
stop príkazy drží PFG na svojom serveri. Ovšem tam nedrží vazbu OCO.

to lerry
používam Ninja trader a nikdy som nemal výrazné sklzy v plnení, max 1-2 ticky, ale dnes napr. pozitývny sklz /live/.
Chybu by som hladal inde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Vcera se vlastnik PFG Russell R. Wasendorf pokusil spachat sebevrazdu zrejme z duvodu sedeho ucetnictvi ve firme.
Ucty jsou odstaveny a vlastnici nemohou obchodovat ani vybrat kapital.
forexmagnates.com/nfa-shuts-pfg-down-puts-it-in-liquidation-only-status-founder-attempted-a-suicide/?utm_source=ambinary&utm_medium=twitter
Pokud nekdo obchodujete u PFG dejte prosim vedet jak cela vec probiha s klienty. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ak má niekto v tejto situácii reál účet u US brokera na jeho US účte má smolu, riešenie je v rukách US justícia a úrady. Ale s IB som tak trošinku žartoval. Podľa istého ratingu nie je na tom zle, na rozdiel od PFG. Ale je občas vhodné potrápiť sa a preliezť NET a vyhľadať čo to preventívne o "svojom" brokerovi.
napríklad - www.zerohedge.com/news/first-mfglobal-now-pfg-who-next

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...