Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GRAINS - CORN (kukuřice)


vlastas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 305
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra
no protoze jsou pro to celkem jasne duvody. ttady je popularni Woodie, ale je tu hodne lidi co dela i jine "systemy". hlavnim duvodem mozna taky bude to, ze komodity jsou narocnejsi nez indexy ci id obchodovani. preci jen u id mas mnohem vice sanci a muzes si to jako osahat. ale to je jen muj pohled. u komodit (pozicniho obchodovani), proste cekas nez neco prijde dny, tydny nekdy i mesice. v id mas signaly porad. proto si myslim, ze lidi radsi ze zacatku id. rychleji se ucis. jinak kafe, kakao jsou celkem tezke komodity a to co ti prinesou, ti jine trhy daji "lehceji" - opet muj pohled

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koupil jsem put opci na strike 270, ale hlavní radost mám ze spreadů, těžím z toho že současná úroda je levnější (a hlavně klesá víc) než ta budoucí.
Myslím si že kukuřice bude eště klesat, protože teďka je stále hodně vysoko, dokonce si myslím že klesne až na hranici nákladů to jest kolem 200. Ale kolem sklizně se to může přihodit korekce.
Pokud letos kukuřice klesne až na hranici nákladů tak příští rok farmáři zasaděj kukuřice málo a stane se opak letošního roku - kukuřice vylétne.

Co se týče pšenice (Wheat) - tak tu moc nestuduji, ale myslím si že je drahá protože farmáři zasádily rekordně hodně kukuřice na úkor pšenice a sojových bobů - proto si myslím že je pšenice drahá.

Ale co se týče pšenice OPRAVDU by mě zajímal tvůj názor, protože pšenici moc nesleduji.

Děkuji ( i za názor na pšenici).


Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

No v pátek byla předpověd na další týden pro Corn Belt typu: teplo a sucho - tedy ceny šly nahoru. A jak to bývá, tak v pondělí byla předpověď aktualizována na "studeněji a deštitivo" :-) a tak si američani v ponděli udělali limitní pohyb dolů.


Děje se to často? No sem tam jo, třeba i 3xza měsíc a pak zase 2 měsíce ne :-)

Kvak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

DOBRÝ DEN!
Rád bych zjistil,zda je možno stále diskutovat.Poslední příspěvek před půlrokem a od té doby nic.
Chci si udělat obrázek o tom co můžu čekat od obchodování s kukuřicí dnes.
Momentálně mám za sebou 40 obchodů papertrainingem.Usoudil jsem,že to má smysl.
To,co mě trápí,je nedostatek zkušeností s komoditnímy grafy.Nejsem si jist tím,jestli v nich vidím to,co mám vidět
v minulosti,dnes a v budoucnosti.
Mám svůj indikátor správně nastavený? Vstupuji opravdu včas do svého obchodu?
Myslím,že potřebuji mentora na zhodnocení myšlenek,které vedou k obchodu.
Hlásí se někdo dobrovolně,nebo v tom mám zůstat sám?

DĚKUJI ZKL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...