Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Pozor!!! Bouře v USA


paveln

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 83
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kedy sa to vlastne teraz otvara burza, o hodinu skor ci neskor?

k spravam o zlate.. hej kleslo ale az o mesiac dva... za ten cas to spravilo viac ako sto bodov long...

stranger.. ved som popisal pricinu rastu zlata.. ja by som povedal ze technicka analiza je len nejake zavvzorcovanie, urcitich chovani trhu, a trh sa chova podla ludi, a ludia sa riadia podla emocii... napr i patern 123 je v podstate ze ide sa napr. long... a dojde tomu stava.. zacne klesat ludia proste tomu veria ze to pojde este long ze to je len korekcia.. naskacu tam .. porastie to iba trocha... ale fakt je cena uz davno za horizontom... a potom to zacne padat...

a pricina rastu zlata bola ta ze ludia hladali istotu, lebo niekedy ta istota bola dolar, ... potom svajciarsky frank a teraz ostalo uz iba zlato... znehodnocovanie dolara... chceli sa pred tym uchranit tak co.. zlato, europska kryza.. neistota tiez hrozba inflacie rastu dlhu... co ine.. zlato... a uz bola panika.. podla technickej analizi by sa dalo hovori o nejakom prieraz nejakej sr urovne...

aspon tak nejako to vidim ja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Překvapení [/bold]
Jak čtu tuto dnešní diskuzi, tak mám pocit, že dnešek je pro mnohé překvapení ! I já jsem byl zvědav, jaký bude dnešek, jaký bude open. Byl jsem zvědav na otevření US trhů. Kde kdo očekával sesun trhů dolů, ale hned open naznačil, [bold]že se nebude dít vůbec nic [/bold].
Open otevřel pár ticků nad poslední [ital]Close [/ital] !, tím pádem bylo nad slunce jasné že se nic dít nebude !!
Kdyby se totiž něco mělo dít, trh by otevřel o stovky ticků dole, a to se nestalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...