Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Zdravím, budu se taky snažit přispívat do vlákna (alespoň po nějaký čas, beru to zatím spíš jako experiment). Obchoduji od 20:00 do 21:55 našeho času v sim módu. 3.5.2016 1: short nevyplněný příkaz 2: short vstup 4336,25 výstup 4329. Začal jsem ziskem, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

37929

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem nestihl být od 20:00 u pc, tak popíšu alespoň jednu pro mě zajímavou situaci. Zrovna v momentě, kdy se mi načítaly grafy (šipka), se vytvořila jediná večerní vstupní příležitost. Takže pokud bych zadal příkaz (tím myslím, že bych si nevymyslel nějaký důvod proč nevstoupit), tak vstup na ceně 4343 stop limit. PT na swingu na ceně 4349,75. Posun na BE +2 na ceně 4345, protože jsem ji vnímal jako určitou resistanci. Konečný výsledek obchodu by byl BE +2.

38188

Link to comment
Sdílet pomocí služby

12.5.2016 long: vstup 4346,5 výstup 4351,75 Musím říct, že i když obchoduji simulovaně, tak ty obchody poměrně prožívám. Váhal jsem trochu se vstupem, občas si ale musím dodat zkrátka trochu odvahy jako dneska. Vstup byl v pořádku, potenciál jsem ještě viděl k úrovni cca 4352,25 a v lepším případě 4355.

38325

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, dnes jsem udělal svoje první obchody reálně a bylo jich celkem 4. Dva byli pattern 2v profit 15 dolarů. Posunutý stopl-loss trh se proti mě obrátil v obou případech. Spíš se zaměřuji na pattern BigV. BigV: Obchod 1) Long - Vstup 4339,5 Výstup 4336,25 na SL -65 dolarů 2) Long - Vstup 4344,25 Výstup 4359 na PT 295 dolarů

38397

Link to comment
Sdílet pomocí služby

18.5.2016 long: vstup 4320 výstup 4320 Dneska byl hlavní úkol alespoň prvních 30 minut nic nedělat (report ve 20:00). Asi ve 20:19 jsem s tím měl trochu problém, ale nakonec jsem tam nevlez. Byl by SL. V bodě 1 se cena nevrátila k limitu, takže bez obchodu. Druhá situace byla zase trošku o nervy. Po vstupu došlo ještě k drobné korekci, cena začala stoupat, tak jsem posunul SL 1 tick pod low rostoucí svíčky. Pak se cena ještě dvakrát vrátila k mému SL a jenom 1 tick mě dělil od ztráty. Dokonce jsem zvažoval i manuální exit. Když se cena nakonec rozjela, tak jsem konečně mohl posunout na BE +2 a vydechnout si. Nakonec výstup na vstupní ceně díky skluzu 2 ticky.

38487

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

No 15 range... tak to je hezky. Ja v dnesni dobe (cca 3 tydny, resp. v techto umrtvovacich jedu 30 sec. + 500 volume, a mam problem najit vubec nejakej swing. Trh po tom co vyletel tak nahoru ted podle mne ani nehleda sme ale vydejchava... no snad se to zlepsi rollem... uvidime

Dik za reakci

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím mám trpělivosti dost čekat na signály. Taky proto, že neobchoduji všechny dny v týdnu. Je pravda, že jsem už v minulosti zkoušel i menší RB, bylo to ale v období kdy mi RB 15 plně vyhovoval a proto jsem už další možnosti nezkoumal. Toto období bych mohl využít k tomu, abych se podíval po alternativní velikosti RB. Zatím bych to viděl na 8 - 10 RB.

Díky za podnět k přemýšlení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...