Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Stranger-ove okienko NQ


Doporučené příspěvky

MNovak:

mno pokud to tak vidíš, odmysli si tedy jednotlivé dny v tabulce a dosaď pouze 30 obchodů (za měsíc) krát úspěšnost 60% krát průměrný RRR 1:4. SL je přece fixní na každý obchod 80 USD.
Pak jsou to hodně odlišné výsledky, že?

Omlouvám se všem za "zbytečnosti" a končím zde s příspěvky, viz. poznámka admina. Zítra bych se už možná neudržel...

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

velice zajimava debata :)

Michale,
na druhe strane je treba podotknout ze obecne debaty o systemech a obchodech sleduje spousta zacinajicich traderu a mnozi neumi rozlisit co je a co neni mozne / prinejmensim podezlele/ v oblasti tradingu.
Na zaklade nepodlozenych obchodu /skutecne by stacilo uvest cas a misto vstupu a treba popis dalsiho vyvoje - ostatne casu je na to i v intra dost/ si muzou nekteri traderi idealizovat trading a v budoucnu jim to muze prinest dost velke tezkosti. Takze dotazy nekterych traderu na potvrzeni realneho obchodovani nejsou uplne mimo a ani jsem si nevsiml, ze by byl nekdo vylozene mimo tema, neslusny nebo hruby. Tim, ze by byl k danym obrazkum prilozen dukaz by cela debata a osoba dostala na vaznosti a neni treba to dale rozebirat.
Takze pokud bych debatu moderoval ja, tak bych velmi slusne pozadal autora o zverejneni casu a mista vstupu, vystupu v realnem case, treba jen pro jeden nebo dva dny, abych si byl jisty ze server nabizi pro sve ctenare kvalitni a podlozene informace.

to je jen pro zamysleni a vubec netvrdim ze neni mozne obchodovat stabilne s RRR 1/5, ale vyzaduje to jiz spoustu technickych a emocnich zkusenosti a navyku. Padat z profitu +700 na nulu neni vubec prijemne a malokdo je schopen to dlouhodobe tolerovat hlavne pri multikontraktech :)

TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to michal-administrator: zasahu z hury uz asi bylo potreba :D (tu)

to Honza K.: :) navrhuju tykani, pokud nemas nic proti... lito by ti to byt melo mas-li trochu empatie a vis, jak dokazou byt zenske neprijemne, kdyz dlouho cekaji :)

k tematu virtualni nebo ne, fake nebo real, live nebo sim uz se vyjadrovat nebudu, sve jsem rekl, tim bych to ukoncil :) rozhodne odsud nikoho nevyhanim, jen prosim zbytecne nespamuj stejne otazky a pripominky stale a stale dokola, bud autor odpovi nebo neodpovi, to je na nem, ale cist to tady x krat na ruzny zpusob v celkem dlouhych postech je vazne silene :)

co se tyce tematu podkapitalizace, ktere uz mi prijde zajimavejsi a vice k veci... rozhodne bych od strangera necekal, ze prestane obchodovat svuj live ucet s hlavnim kapitalem a zacne obchodovat jeden kontrakt na separe uctu o velikosti 1000 USD, jednoduse predpokladam, ze obchoduje dal svych x kontraktu na svem live uctu a vysledky prepocitava na kontrakt a pricte k virtualnimu uctu o velikost 1000 USD... pokud ucet smazne, bude to tu videt, pokud ne, bude to tu taky videt... imho to nic neresi, jestli je to real nebo virtual ucet... obchody zustavaji stejne a bud mu tady budeme verit, ze je dela real time nebo ne, to je na kazdem z nas a autor nemusi nic dokazovat, pochybnosti budou (zvlaste v pripade uspechu) vzdycky a jak jsem videl na jinych prikladech (a ty asi taky) vzdycky se najde neverici tomas nebo nejaky breptal... :) z hlediska marginu intradenne taky problem neni... to, ze jestli nejede live je predevsim JEHO problem, je pravda, ale to NAS uz trapit nemusi... bud se tu budeme seriozne o necem bavit a diskutovat mozne postupy, metody atd. nebo tu budeme resit blbosti podobneho typu jako v prispevcich vyse...

Za sebe muzu rict, ze bych zadny ze svych systemu nemohl obchodovat s kapitalem mensim nez 10000 USD, to by melo devastujici ucinky na mou psychiku, vzhledem k predpokladanym DD... chce-li, stranger ukazat, ze to jde i s 1000 USD, rad se na to podivam a treba se i neco priucim... minimalni poznatek, ktery si z tohoto muzu odnest je ten, ze tudy cesta nevede (z toho ci onoho duvodu), a to je taky poznatek (tu) ;)

Preju hodne stesti, mene plytvani energie na kritice druhych a vice na vlastnich posunech vpred :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chudacik Stranger,

teraz uz nam nic neukaze a radsej bude cvicit obchodovanie s manzelkou (ktora uz asi stihla vymazat ucet) a 2 rocnou dcerkou (ktorej to zatial ide). My sa zasa budeme placat na mieste a pritom Stranger bude obchodovat +20 kontraktov v pohode. A cuduj sa svete vsetky kontr budu zobchodovane pri vstupe i vystupe na stejnej cene. No raz ti ma len stastie...

s pozdravom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

soaker
To Ty jsi Chudacik !!!
Snad není možné co je to tady za společnost...soaker...jsi jak malé děcko a měl by ses nad sebou zamyslet!!!
Být Strangarem okamžitě požádám administrátora aby mi tohle vlákno zrušil !! TOHLE MU ZA TO URČITĚ NESTOJÍ

nazdar...

P.S. a ano,není to moje věc ale tohle je fakt moc .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 All + michal-admin

Jestli muzu par radek... Prvne zacnu adminem... Je jasne ze ho tyhle diskuze srdi a vime proc... jak rika, zabije to driv nebo pozdeji kazdou diskuzi. Jenze tady je drobny rozdil. Stranger zalozil vlakno kde nam chtel demonstrovat, jak se da obchodovat s uctem 1000 babek. Jakym stylem je vec druha, ale to je jeho byznys. Je zcela nasnade, ze pri jeho rekneme neortodoxnim pristupu k tradingu (z jedne strany vystupuje jako profesional, z druhe strany je temer netknuty fundamentalnimi zaklady) spoustu aktivnich obchodniku dokaze zvednout ze zidle a primet k nejake reakci. Opakuji (a pridavam se k nazoru co tu jiz padl...) primarne slo nebo snad doufejme ze jde... o to dokazat, ze lze (se stestim) zobchodovat i tak maly ucet LIVE. Demo nebo SIM nema zadny smysl, to si nemusime vysvetlovat. Jelikoz vim u jakeho brokera Stranger obchoduje, tak nepredpokladam ze si kvuli tomu zrizoval separatni ucet a myslim ze to ani nejde. Jestli ma na ucte jen tu tisicovku je mi celkem jedno, neni to zadna ostuda ani se kvuli tomu nikdo tady neocitne na blacklistu...

2 Stranger: takze jestli se treba za toto stydis, nemas duvod. Jestli mas ucet o nejake vetsi velikosti, je velmi... opakuji velmi jednoduche zacernit nekolik udaju a dokazes tu prezentovat obchody (na uctu jsou vstupy s cenami na danem trhu, takze vse muze byt velmi transparentni). Neni to zadny problem a neschovavej se za to. Situace se uklidni a nebude zadny problem. Sam jsi toto vlakno s timto umyslem zalozil, nemuzes cekat ze kdyz napises "Stav uctu : 1250 blabla $" ze to veci prospeje... To je preci hloupost. Vypisem ti odpada i nutnost zde reportovat vstupy a vystupy.. bude to videt na tom vypisu. Takze bud chlap a postav se k tomu celem a nebo uznej ze toto byl na tebe vetsi knedlik nez si dokazal pokousat.
Uvedom si, ze te tu nesleduji jen kozaci, ale spousta zacinajich a neni uplne koser jim tady predvadet nejake eskapady, ktere nemaji realny zaklad. Tim jim moc nepomuzes, spis naopak. Beru tu tvoji akci jako zajimavy experiment, ale kdyz reknes A musis rict i B... jestli to neni akce na realnem uctu tak to vlakno muzes nechat vymaznout. Je mi lito. Tak se nad tim zamysli a zkus s tim neco udelat a nebud urazenej. ;)

Tak at se dari, at uz je to v jakemkoli modu. ;)

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Balian

do mna sa nikto nenavaza, preco som chudacik. To Stranger sa tu snazi prezentovat nieco, co nedokaze podlozit a zavadza toto siroke forum ktore ho sleduje. Dostal par ferovych navrhov, ako by to mohol realizovat, ale on sa urazi a nereaguje a prestal prezentovat svoje obchody. Chudacik je preto, ze sa donho ini navazaju, aby si spravne rozumel. Rob99 to zhrnul obsirnejsie, mne sa nanho nech celo minat tolko slov.

To ze Stranger blafuje je uz jasne 2 roky, ked zaca "realne obchodovat"

s pozdravom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslim si ze Rob99 dal velmi hodnotnu a slusnu bodku za tymto vlaknom a ma moje uznanie. (tu)

PS: stari kozaci ktory medzi sebou aktivne komunikuju sa hlavne velmi dobre bavia na tomto vlakne a na dalsich strangerovych prispevkoch aj ked sem priamo neprispievaju. Len tak dalej Stranger. :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je zvlastni, ze misto, aby se nekteri lide snazili prijit na to, jak lze podobne obchody realizovat, snazi se vsemozne dokazat, ze ten, kdo je pravdepodobne realizuje, podvadi nebo po nem minimalne chteji dukazy o tom, ze nepodvadi, coz mi ale uprimne receno prijde uplne stejne... neni to produktivni... :D (td) skoda vlakna... kdyby nekterym doslo, ze zfalsovat neni mozne jen obchody, ale i vypisy z uctu (i kdyz je to trocha prace navic), bylo by tu mozna o par podvodniku vic, ale meli bychom se o cem bavit a mohlo by z toho vzninout i neco plodneho... takhle nebude nic... (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99 v pohode, tvoje slova neberiem nejak zle ani sa neurazam, si jeden z mala s ktorym sa dalo nejak pokecat aj si mi par krat pomohol, co si velmi cenim.
Dovod preco som sa rozhodol toto vlakno zavriet nie je vasa pochybnost, ani to ze mi neverite a uz duplom nie, nejake urazanie sa. Dovodom je udalost ktora sa stala v mojom zivote a troha mi otvorila oci v urcitom smere.
Jednoducho moja zena je v nemonici a ja sa staram o dcerku uz par dni, nemam cas obchodovat, nemam cas na nic, musim sa starat o nu. Prezivame spolu krasne chvile, aj keed miestami je to tazke lebo z nicoho nic zacne spominat mamku a chyba jej. Ja musim vzdy ju nejak zabavat a vymyslat pre nu nove veci aby nebola smutna. Vcera v noci ked mala spala, som bol vycerpany, a sadal som si za PC. Ked som si pozrel diskusiu mojho vlakna, plno nazorov, opat neveriacich tomasov, a chcel som na to zacat odpisovat aj bez toho zeby som to cital, uvedomil som si jednu velmi dolezitu vec za ktoru som velmi vdacny... pochopil som, ze mi nestojite uz ani za jedno pismenko a nestojite mi za to aby som moj vzacny cas venoval vam!!! Vsetok svoj volny cas, venujem ludom ktory si to zasluzia a svojim blizkym, a v poslednej rade obchoovaniu. Cas je vzacny a ked sa blizka osoba dostane do nemocnice a vy ste na vsetko sam, pochopite vela veci...
Nestojite mi proste za to aby som vam uz cokolvek dokazoval alebo s vami mrhal svoj cas.

[bold][ital]ADMIN ZIADAM VAS O ZMAZANIE TOHOTO VLAKNA.
Moju oficialnu ziadost z kontaktneho emailu mate na svojom maily forum-administrator@financnik.cz
Dakujem [/bold] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...