Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Taraka: Díky za koment, hodím sem přesné statistiky, jakmile budu u obchodního PC, ale k 60% úspěšnosti vstupů se potřebuji dostat s tímto přístupem. Vše co jsi napsal je samozřejmě pravda, neutekl jsem od SR, obchoduji v místech okolo SR, ale myslím že ani FP mi nepomohou odhalit to, zda trh k SR ani nedojde, nebo jí propálí o 100 dolarů a pak se teprve otočí, jelikož ani FP nevidí do budoucnosti, zda v místě, kde to vypadá, že například po shortu do trhu vstupuje spousta nakupujících, nepřijde za dalších 5 vteřin ještě větší množství agresivních prodejců a nestáhne cenu ještě daleko níž. Snad víš, co tím myslím. Budu sem dávat své obchody jak to budu stíhat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: no souhlasim s tim, ze FP nevidi do budoucnosti, ale konkretne to, co popisujes je situace, kterou bych uz dnes long neobchodoval... posledni vec, co chci videt v trhu nez zadam long nakup je velka spousta agresivnich long obchodniku pred mym vstupem, prece nechces byt nekde, kde uz vsichni jsou, potrebujes tam byt driv, nez prijdou, aby jejich prichod pohnul s cenou tvym smerem :D

konkretni vstupni techniky tady rozhodne probirat nemuzeme, ale pokud jsi FP uplne nezatratil, muzu doporucit Petruv FIMS kurz at uz webinar nebo ten celkovy i s mentoringem... tam je moc pekne popsano, kdy jsou sance na tve strane a jak ti je pomohou identifikovat prave footprinty, nemluvim o pristupu na forum, kde je moznost to probirat s ostatnimi...

konkretne jde o rozpoznavani situaci, kdy se jedna strana na trhu ocitne v pasti, coz byva velmi casto po prurazu nejake S/R urovne... kdy je pruraz nejspis past (falesny) a kdy bude nejspis platny a pohyb bude pokracovat, ti pomohou s vetsi pravdepodobnosti urcit prave footprinty...

sam vis, jak jsi sledoval tohle forum, ze jsem mel uspesnost na vstupech pomerne dost nizkou (i pod 40% obcas) a kompenzovalo se to predevsim vysokym RRR, ktere mne dostavalo do kladnych cisel, to je ale metoda dost psychicky narocna...

ted mam po paru tydnech nacviku vstupu s jednim kontraktem uspesnost pres 60% pri RRR 1:1... s multikontrakty se diky rizeni pozice uspesnost vstupu nesnizi, ale naopak by melo dojit ke zvyseni RRR...

preju hodne stesti a at se dari :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Taraka: asi vím, na jakou situaci na FP narážíš po falešném průrazu, také jsme to tu před časem řešili mám pocit, to může být určitě užitečné, aby člověk nevstupoval 2x nebo 3x do stejné špatné situace. A jak jsi správně napsal, vždycky jsem také chtěl být v trhu dřív a chci i nadále než ostatní, ale já stejně nevím dopředu, která svíčka nebo spíš která cenová úroveň už bude konečná a trh například už dolů nepůjde a otočí se nahoru, já nevím, jestli to bude 100, 150 před nebo 150 dolaru za tou SR a v tom nevím, zda mohou být FP užitečné, ale pokud píšeš, že máš 60% úspěšnost tak klobouk dolů, asi na tom něco bude tedy:)
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nic proti footprintum, ale znam jednoho dlouholeteho tradera a i jeho system (cista PRICE ACTION), ktery uz na NQ 5 a vice let ma 70% uspesnost a RRR 1:3 (3x vetsi zisk nez ztraty)

zni to jako scifi, poprve jsem tomu take neveril, jen ze to opravdu jde i bez footprintu...
(ja sam PA ziskove jedu tez, i kdyz ne tak dobre :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: ja nerikam, ze to bez nich nejde... jen rikam, ze pro mne (a mnohe dalsi), je to s nimi jednodussi, kazdemu co jeho jest :) ja bez nich takovou uspesnost nikdy nemel, naopak znam jine, ktere ji maji jeste mnohem vyssi nez ja a s vyssim RRR... :) Klepino tu resil, ze nepozna, kdy uz se trh zacne na S/R otacet a kdy pojede dal, a ze to snad ani nejde, ja jen nastinil moznosti jak si zvysit sance, moynosti, ktere sam pouzivam a nasmeroval ho tam, kde se tohle uci :D pokud mas jiny smer, muzes ho nasmerovat take :) a idealne, aby to nekdo i ucil :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky chlapi za rady, každá info je samozřejmě důležitá, já teď chci obchodovat zkrátka to, co se děje aktuálně a věřím, že FP mohou být silným nástrojem, jelikož to co píše Taraka i Petr, tak ta úspěšnost mluví za vše. Má "úspěšnost" jak jsem slíbil: 1. týden 60 % 2. týden 33 % 3. týden 66 % 4. týden 44 % dohromady 37 obchodů Tento týden ještě nemám vyhodnocený, ale bude to také snad přes 50% Ještě screen z dneška zatím.

31795

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Motley: ok budu se snažit přispívat jak to půjde
to Taraka: máš pravdu, snažil, ptž jsem byl přesvědčen, že ta korekce bude - minimálně se to na to velmi okatě připravovalo. Teď po celém dnu to je, proti převládajícímu trendu, ale do cca 16h šel trh když ne do boku, tak mírně rostoucí a ty dlouhodobé trendy zas tak neřeším - 1. jdu pro 100 dolarů, který udělá sebemenší otočka 2. trend je minulost a nikdo nikdy neví, kdy se to prostě otočí a o kolik - ale ano proti dlouhodobému trendu to určo bylo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...