Diskuze: Diskuzní fórum Financnik.cz (nepřihlášen)
Vyhledávání
 
   Těla příspěvků
   Autoři

   Předměty

Tipy pro vyhledávání
Implicitně je použita pro vyhledávání spojka AND. Znamená to, že pro spojení pes AND kočka vrátí vyhledávání příspěvky obsahující obě slova kdekoliv v celém příspěvku.

UVOZOVKY (") umožňující hledat fráze. Znamená to, že pro spojení "dog cat" vrátí vyhledávání všechny příspěvky obsahující toto konkrétní spojení.

MINUS (-) eliminuje vložená slova. Vyhledávání na pes -kočka vrátí příspěvky obsahující slovo pes a neobsahující slovo kočka

Vyhledávání nerozlišuje malá/velká písmena.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.