Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Minimagazín bez obrázků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nemam ten problem, obrazky sa mi zobrazili a chcem timto autorou poprosit, ci by to neslo pisat aj z prilohou v podobe wordu a tam by bolo vsetko. Nak si to clovek moze odkladat ako taky miniserial, ci taky mesacny casopis v el. podobe a mozno sa predide aj tomu, ze to niekomu pride bez obrazkov. Teda asi by to chcelo, aby to bolo aj
v samotnom e-maile ako teraz a aj v prilohe, lebo niekomu nemusi prejst priloha cez ochranu postoveho servru. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, nevím kde máte e-mailové schránky, ale třeba na Seznamu přijde upozornění, že mail obsahuje skryté externí obrázky a kliknutím na toto místo je zobrazíte-tím se obrázky načtou. Pak dám "uložit" soubor třeba do dokumentů, nazvu ho nějak a uložím, no a pak si ho už bez sebemenších problémů otevřu v dokumentech a přečtu-a je to i s obrázky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Díky za bezva nápad.
Rovněž se přimlouvám na archív. V mém případě bylo všechno vpořádku, jenom ten rám (jsem na seznamu). Jezdit lištou tam a zpět... Tak jsem to nakonec uložil na plochu spustil odtud.
Mailem by šlo třeba posílat jen upozornění na nové číslo jako třeba z IB platformy o stavu účtu nebo z finačníka na novinky (i třeba z možnosti odhlášení odběru ...).

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...