Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Minimagazín bez obrázků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 11 months later...
  • 7 months later...

Pěkný den,
chtěl jsem se zeptat, jestli se neuvažuje o té možnosti archivu mini-magazínů. Jsem tady už nějaký pátek registrovaný, chodí mi týdenní novinky, ale magazín mi ještě nikdy nepřišel, ani ten poslední 24.4., na který bylo upozornění v krátkých zprávách.
Tímto bych chtěl také poprosit někoho, komu to chodí OK, zda by nebyl tak moc hodný a nepřeposlal mi starší čísla magazínu, pokud je to možné. Adresa je gil a je to na seznamu. Díky moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravím,
ano, magazíny nepravidelně posíláme za poslední rok jich určitě bylo několik (tj. tak cca 3).

Pokud Vám nechodí, tak si zkuste do profilu dát jinou e-mailovou adresu - např. na google. Na některé domény (vím např. o volny.cz emaily ze serveru bohužel nedochází).

Jinou formou než emailovou formou je nedistribuujeme, protože je to pro nás současně způsob, jak kontrolovat aktuálnost e-mailových kontaktů.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém je v tom, že mě chodí na mou FIREMNÍ adresu (žádný freemail) všechny notifikace o změnách ve fóru, pravidelné týdenní novinky, ale mini magazín mi (pro jistotu jsem to ještě kontroloval) přišel jen jeden, ten prosincový 2008. Nic jiného. Není prosím možné alespoň dát někde starší čísla ke stažení? Děkuji ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak díky ohlasům některých návštěvníků serveru Finančník se mi na emailu sešla čísla mini magazínu 1,4,5,6 a 7. Chybí mi zatím čísla 2 a 3, aby byla "sbírka" kompletní. První číslo je z října 2006, 4. je z října 2007, takže 2. a 3. budou někdy z tohoto meziobdobí, sedmička je poslední, tu jsem na email dostal i já. Nemáte někdo to 2. a 3. číslo?

Můj dotaz na administrátory (a zároveň autory Magazínu) - mohu sem (nebo do sekce pro účastníky kurzu, je to jedno) dát ke stažení tato starší čísla i pro ostatní návštěvníky serveru Finančník, nebo je nechcete takto zveřejnit? Napadá mne, že bych je mohl nacpat i do Wiki ... jde jen o to, jestli s tím budete souhlasit, nerad bych v rozporu s Vaším přesvědčením nějak porušoval Vaše autorská práva. Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...