Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Prevod penez od Interactive Brokers do Ceska


Aamer

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 345
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nechapu proc se hromada lidi brani naplanovat si svoje finance dopredu, kdyz je to tak snadne.
Zjisteni techto veci neni zase takovy problem, abych si nemohl udelat dopredu, drive nez pojedu live. Skoro nic to nestoji. Navic mi to prijde analogicky stejne jako poskladat obchodni systemu, tam clovek taky dopredu vi co bude kdy delat. Tak proc si neudelat takovou rozvahu i pro svoje finance? Aspon v tom ma clovek jasno. A navic si tim muzu usetrit do budoucna hromadu penez.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jean-Pierre

mam statut uzivatele novacek, ale uz obchoduju live, sice mam po dnesku za sebou 12 obchodnich dnu a prvni 3 dny jsem byl prilis opatrny a nic moc jsem nevydelal, ale rychle jsem se vzpamatoval a zbytek obchodnich dnu jedu tak, jak v papertradingu, takze vydelavam. To jestli je nejaky limit pro prevod se ptam proteze, az muj ucet dosahne 500 000USD tak si chci 400 000USD prevest zpet do cr a se zbytkem dal obchodovat. Takze az se k tomu dostanu a budu prevadet penize, nechci v tu chvili zjistit ze muzu napriklad poslat jen 20 000USD tydne, kvuli tomu a tomu...

harmonie z vasi odpovedi mam teda chapat ze tam zadny limit neni ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jean-Pierre, proc se drzite tak nizko pri zemi ? tech 15 let byl doufam vtip, ale vazne, ja to opravdu chci vedet, protoze tech 500 000USD se mi podarilo vydelat opravdu rychle, a kdyz ted jedu live stejne dobre jak v nekolika mesicnim papertradingu tak neni duvod s takym ziskem nepocitat dale.Tohle je posledni informace kterou chci ohledne penez vedet, dokonce uz mam vyreseny problem s danemi, takze opravdu prosim o odpoved na mou otazku ohledne limitu pro prevod, i kdyz si teda myslim ze by zadny limit asi existovat nemel protoze jsou to moje penize a stejne se daji odeslat jen na ucet s mym jmenem, ale rad bych to vedel jiste, tak nejak pro pocit klidu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen takové malé upozornění pro ty z vás, co plánují nějaký daňový finty nebo offshore. Pokud budete mít v USA založený účet na svoje jméno, odesílá broker info českému finančnímu úřadu. Zatím to leží v krabicích, protože na to nejsou vyškolení lidi a nikdo neví co s tím ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No to si taky myslim, ikdyz stale nechapu, co je jim do toho, jestli nekde platim dane nebo. Neni to zadne prani penez. Jejich vydelky to neovlivni. Taky nechapu, jak chces dokazat, ze to nedelas kvuli danim. Samozrejme, ze to delam kvuli danim! Nechci tomuto statu platit zadne dane! To ty penize muzu rovnou palit v kamnech doma. Rozdil bude v tom, ze se aspon ohreju a par darebaku si nebude mastit kapsy z mych dani. Nasemu statu penize do ruky nepatri! Neni to z moji hlavy. Mam kamarada a ten delal a dela na hodne vysokych postech ve strategickych firmach, ktere vlastni a "spravuje" nas stat. Radsi uz od nej nechci nic slyset, protoze mi pak straaasne stoupa adrenalin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasi,
ja s tebou souhlasim. Navic se pohybuju v podobych kruzich. Ale je to proste tak. V americe jsou dane hooodne citlive tema. Je treba to zkonzultovat s tvym brokerem. Ono je neco jineho jestli tam mas $5000 nebo $500.000. Pak jde vse. Je to jen o dohode, stejne jako s nasema bankama.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomasN Napsal:
-------------------------------------------------------
> Vsude se tady mluvi o
> tom, nejdrive ty penize vydelej a pak
> premyslej,jak je zdanit. Toto povazuju za strasnou
> kravinu!

Taky si myslím, že je to blbost. Než člověk začne provozovat jakýkoliv business seriózně, měl by si zjistit všechny právní náležitosti, včetně zdanění. Kdo to neudělá, pak je vidět, že už to od začátku nebere vážně. To je stejný i při obchodování na burze. Když se začnu zajímat o to jak zdanit zisky, už tím dám signál podvědomí, že budu vydělávat. Kdo o tom a o sobě pochybuje, vydělá velký .... :)

Pokud vím, jak se zdaňují obchody na burze, mohu tomu přizpůsobit svůj obchodní systém. Například některé obchody se nezdaňují nebo mohu obchodovat na svoji firmu - pak i když prodělám, lze si tu ztrátu odečíst a spousta dalších možností. Pokud to budu zjišťovat až později, už to zpětně změnit nelze. Třeba přepsat účet ze mě na firmu nebo obchodovat místo s opcemi s warranty atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

czMorpheus

Nevim, jestli jsi prosel cele tohle vlakno. Kdyby jsi ho prosel, tak by jsi vedel, ze na tuto otazku tady nikdo nepodal jednoznacnou odpoved. Pokud to pujde pres Financial(coz oni tvrdi), tak pak je jedno kde budes mit ucet. Vzdy to pujde zpet pres Financial.A s Financialem svuj ucet specifikujes v ramcove smlouve. Maji tam kolonku na vice uctu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...