Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

Ja pouzivam 1GB RAM. 256 je vazne malo, 512 mi obcas delalo problemy kdyz jsem mel otevrenych vice programu. Jinak pouzival jsem 2 LCD, ale bylo to nakonec docela zbytecny, ted pouzivam jen 1 LCD a bohate mi to staci. Mam rad, kdyz mohu veci v tradingu zjednodusovat :-) Doporucuji pro ID nejaky vetsi monitor, ja mam 19 palcu a je to tak akorat. Na 17 bych uz tradovat nechtel.

Tomas
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tomáši, to je samozřejmě věc vkusu, já budu kupovat 2x 30" LCD monitory, zatím je dělá jenom Dell a ještě se u nás nedají sehnat, já mám totiž zase opačný problém - stávající data se mi na 19" LCD prostě nevejdou :) Navíc i když třebas obchoduju jenom ER2, je důležité vidět i další trhy, zejm. ES a QM (ropu). Tyto trhy jsou vzájemně silně propojeny a občas se stává např. to, že ER2 vydává signál k nákupu, nicméně ES jde opačným směrem a signál selže. Bez pohledu na ES bych to nezjistil a měl bych prostě jenom neúspěsný obchod, takto se toho můžu včas vyvarovat. Těch 24 kousků, co jsem tu dal obrázek, to už je opravdu extrém, ale proč ne, zkušení tradeři jsou schopní sledovat a obchodovat i desítky trhů najednou. Takový šílenec ale nejsem :) Mám spočtené, že 4 monitory mi budou nakonec úplně stačit ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Největší, co se dají sehnat, jsou 24" LCD, pokud tedy nepočítám LCD televize, ty mají ale nízké rozlišení. Tady je odkaz, myslím, že se dají sehnat i u nás:
www.samsung.com/Products/Monitor/LCD_Multi_Function/LS24BRBABXAA.asp

Jinak podobné jsou 23" LCD, dělá je Philips, Sony, Acer a asi i nějaké další, nicméně mám obavu, že jde o stejný základ, přeci jenom továren, které umí vyrobit 23" LCD, není mnoho :) Viděl jsem na vlastní oči Sony a Philips a oba jsou naprosto suprové.

Ta 30" perla, o které jsem psal, je Dell:

www1.us.dell.com/content/products/productdetails.aspx/monitor_3007wfp?c=us&cs=19&l=en&s=dhs

Krasavec co? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bolija>
Jestli chces, hod link at se muzeme pokochat...Jinak ja jsem upgradoval v zime na notebook {samojezisek}, ale zjistil jsem, ze v praci se pres ruzne blokovani klientu a portu nepripojim.

P.S. to all: jak jste na tom s wifi po Praze? Nejake tipy na obcasne pripojeni? Jeden cas meli free wifi v KFC :] ale nevim jaky je stav ted...

glader

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Honza K.
Tak ten Dell je naprosto mnamoznim, mel jsem HDTV LCD 32' televizi, na video byla skvela. ale kdyz jsem na ni ze srandy pustil Amibrokera tak jsem byl zraly na ocni:) . . Az budete mit ty dva mazliky na stole, tak to ze srandy bliknete, at se taky pokochame.. Ja jsem zatim se svym 19' Lcd spokojeny, ale tizi me mala ramka, pro win XP je podle me 512MB minimum..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přes volné wifiny bych se teda bál obchodovat (td). Stejně jako dobrý hardware, který nezdržuje, je pro obchodování zcela zásadní SPOLEHLIVÉ připojení k internetu a jak naznačuje Tomáš, to se dá docílit tím, že máte několik druhů připojení najednou. Já jsem připojený přes Wifi a po počátečních problémech s kompatibilitou HW je to velmi spolehlivé, ale záleží na konkrétním providerovia místních podmínkách. Kromě toho to je ADSL a pořídím si i připojení přes mobil, přes router to půjde všechno do PC a je to v pohodě. Není až tak důležité mít nejrychlejší připojení, stačí klidně 128/64 kb, nejdůležitější jsou rychlé pingy a to je pokud vím občas problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ADSL od Eurotelu to bych si radeji vypichl oci. Zlodeji zlodejsky. :] Pokud clovek projede nabidky ADSL na netu, behem chvilky zjisti kdo je levnejsi. Krom toho, Eurotel je skrz naskrz komunisticka firma + doporucuji no-limit pripojeni. Jakekoliv jine je po prekroceni limitu naprosto k nicemu {normalni dial-up}

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...