Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GENESIS-PROGRAMOVANIE STRATEGII


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ZDRAVIM

AKO VYSVETLIM GENESISU ZE CHCEM UZAVRIET VSETKY OTVORENE POZICIE, AK ICH SUCET DOSIAHNE FIXNE DOPREDU ZADANU DOLAROVU HODNOTU???

PRIKLAD:
SIGNALY SU GENEROVANE NA ZAKLADE CCI INDIKATORA A POTVRDZOVANE EMA. STRATEGIA JE HOTOVA, AZ NA JEDEN VELMI DOLEZITY DETAIL. MAM OTVORENYCH MAX. POCET 50POZICII A CHCEM ICH UZAVRIET AK SUCET PROFITOV S KAZDEJ POZICIE DOSIAHNE URCITU DOLLAROVU HODNOTU. AK V GENESISE ZADAM PRIKAZ PROFIT TARGET UPLATNI SA (NA KAZDU S OTVORENYCH POZICII )A TO NECHCEM. NAPR. UZAVRI VSETKYY NARAZ AK SPOLU ICH HODNOTA DOSIAHNE 500USD. AKYM PRIKAZOM SA TO DA???

PROFIT TARGET JE NASTAVENY NA HODNOTU "PER UNIT" A JA CHEM NASTAVIT (PER ALL UNITS)

ZA KAZDY NAVRH RIESENIA VOPRED DAKUJEM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

na tom seminari jsem byl taky. To jak predvadel Genesis me zaujalo, hlavne ty moznosti backtestingu. Ale jsem zatim v softu dost zelenac, prakticky znam amibroker a to jeste letmo.
Ty asi genesis uz pouzivas, jak se ti zamlouva, treba oproti jinym softum, vyplati se do toho narvat ty penize? Treba ten tvuj posledni pripevek, ze sam programator to nedokazal vyresit za 15min. a jiny v pohode me trochu vydesil.

Diky

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rarasek

Tak treba si uvedomit co od toho programu cakas. Mam skusenosti s Tradestationom aj s Genesiosom . Genesis je jednoduchsi , lahko s nim naprogramujes tvoje obchodne myslienky. Tradestation ma moznosti ist viac do hlbky.

Genesis - moznost replay mode , kde si prehras 1rok historickych dat za 1mesiac,moznost trenovania.
Tradestation - Matrix, jeho napodobenina je Trader Book v Interactive brookers.

Tradestation je universalnejsi mozes cez neho priamo obchodovat alebo vyuzivat moznosti plne mechanickych systemov, bez toho aby si sedel pri pocitaci a kopu kopu inych vyhod.
Minus je ze tradestation nevie vytvorit equity curve zo strategia ktora ma LONG aj SHORT entry signaly a musis kazdu krivku hodnotit samostatne.

Genesis vie urobit equitu z oboch .

Toto su len moje postrehy v rozdieloch , pltformi maju inu logiku a tazko sa porovnavaju , ale na tvojom mieste by som volil tradestation to je fakt spicka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Demo verze GENESIS - prosím zkušenější o radu.
Nainstaloval jsem si demo a zvolil symbol ER2-067, na který chci zkusit strategii přesně podle návodu z videa. Při kliknutí na New (Strategy) mi program řekne, že musím upgradovat na Platinum, ale dle Finančníků je tato demo verze Platinum.
Asi dělám někde botu, prosím o navedení zpět na cestu.
Děkuji a přeji všem hodně $$$

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...