Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MB Trading


arosa

Doporučené příspěvky

  • 1 year later...
  • Odpovědí 91
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Dobrý den,
Dnes jsem se zaregistroval na MB Trading a vytiskl jsem smlouvu o 32 stranách.Kromě smlouvy jsou tam ještě snad stránky o nějakém socialním pojištění a asi daních.Angličtina není mou silnou stránkou,proto bych se chtěl někoho u MB Trading registrovaného zeptat jenom ve zkratce,o co tam jde.Jinak obchoduju akcie u RM-S a je to celkem drahota.


Díky za odpoved (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...
  • 2 months later...

Takze som sa pytal priamo cez mail. Odpovedali okamzite!!! Okopcim odpoved:
We will not accept checks in non-US dollars, money orders, or drawn against any foreign banks. The best method to fund your trading account is by using a bank wire. You can fund your account via our wiring instructions below.


Checks

Made Payable to: MB Trading Futures
Mail checks to:

MB Trading Futures
1926 East Maple Avenue
El Segundo, CA 90245

Wires

Receiving Bank Address:

Wells Fargo Bank
420 Montgomery Street
San Francisco, CA 94104
United States of America

ABA number: 121000248
Beneficiary: MB Trading Futures
Account number: 0290119866
Reference: Your name & account number
Foreign Wires: Swift code WFBIUS6S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poplatky za medzibankove prevody do konca roku 2008 boli cca okolo 400-600sk v ramci EU a mimo EU vyssie a cez elektronicke bankovnictvo okolo 250sk- zalezi od banky. ale od noveho roku 01.01.2009 vystupuje europska menova unia ako tuzemsko a teda platby v EUR (ale len v EUR) su v ramci europskej menovej unie plus 4krajiny mimo EMU (oznacuju sa ako krajiny SEPA) za poplatok ako keby si posielal peniaze v ramci Slovenska, tzn. aj v tuzemsku a aj do zahranicia SEPA v EUR zaplatis rovnaky poplatok 25 sk (v zavislosti od sadzobnika tej ktorej banky)
sevas :-)

robo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To krakra

zkusil jsem to chtel jsem obchodovat MBT pres Ninja Trading, ale bohuzel to vubec nefungovalo, jednalo se teda jenom o emini Ressel2000, ale vubec mi nenaskocili data a tak jsem se ani nedostal k obchodovani. Jdu spis bud k Mirus Futures nebo Global Futures. Tam to je jiz odzkousene od jinejch obchodniku, ze to funguje.

turi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mě docela překvapilo. Považoval jsem grafy za samozřejmost.
A třeba si můžu zobrazovat data v ninjovi od zenifire zadarmo a exekuovat u své oblíbené špičkové společnosti.
No nevím, asi budu hledat jinde.
Jak vlastně budu hledat ty špičky v oboru? Jak je poznám?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...