Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

@Ivan111

Zdravím, Ivane. Jediné, co jsem zatím v této situaci podnikl, že jsem poslal na tu vytvořenou e-mail adresu od NFA svůj poslední výpis z účtu (aby měli v evidenci moji e-mail adresu a posílali mi novinky). Proof of claim jsem zatím neposílal. Jak je uvedeno na stránkách správce konkursní podstaty, zatím se ještě nerozhodlo, zda zákazníci PFG budou muset tento dokument vyplňovat, protože ten jejich standardní Proof of claim dokument není pro zákazníky vhodný. Přeposílám původní info z těch stránek:

"Ira Bodenstein, not personally, but as chapter 7 trustee (the “Trustee”) for the estate of Peregrine Financial Group, Inc. d/b/a PFG Best ( the “Debtor”) is in the process of determining whether persons who maintained accounts with the Debtor will need to prepare a customer claim form. No such determination has yet been made at this time. The content of the standard proof of claim form is not tailored to address customer accounts..."


Jakmile se rozhodnou (a asi vytvoří nový zákaznický proof of claim), tak to samozřejmě hned vyplním a pošlu kam bude potřeba.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím, Dane. Já jsem tedy ještě nic neposílal. Na ty stránky správce koukám pravidelně a čekám na nové instrukce. Zatím tam mají pořád to samé info, že ještě nebylo soudně stanoveno datum, do kdy se to musí doručit a také, že ten původní proof of claim formulář není vhodný pro zákazníky. Takže vyčkávám dál.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Zdravim,
nevie nahodou niekto ako to vlastne s tym pfg vyzera. Ja , pokial som mohol zistit viem poslednu spravu, ze ten spravca kokn.podstaty poziadal o odklad do 15.3. ale neviem sa dopatrat po nicom konkretnejsom. Ak nahodou niekto vie nieco konkretnejsieho, dajte prosim vediet.Ten stav nikoho a nicoho mi fakt uz lezie na palicu. Drgon

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...