Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Larry Williams


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj, rychle jsem ti shrnul jak to vidím já. Ten diagram je finální vstup, kterej obchoduju a vyšel jsem právě z toho. Je tam hodně různých odboček. To znamená že se už nezaměřuju jenom na středu, ale mám podmínky, který mně všeobecně platí na většinu mých vstupů (načasování?) jsou dny který jsem se rozhodl to brat taky. Pak taky beru v potaz špatný měsíce, který vstup nebo samotná akcie vykazuje pravidělně více ztráty. Některý vstupy neberu v pátky, jiný v pondělky a dny po prázninách atd.. Dokonce některý vstupy neberu např čtvrtky když jde středa dolů.. Nebo minulý týdny šly nějakým směrem a pozice commerciálů je nějaká. Tu platinu taky neberu jenom protože je poslední den v měsíci.. Analyzoval jsem i vstupy následující dny po vyhlášení nějakých makroukazatelů když byly výrazně negativní nebo pozitivní ...začal jsem sledovat politiku... :) dokonce jsem zkoušel i ty fáze měsíce a to nekecám :) Ale to bych sem pak rovnou mohl poslat celej systém. Zajímá mně jestli to tady taky někdo dělá? Případně bych navázal nějakou spolupráci. Kdo jsou teda commercials u ES?

17599

17600

17601

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 173
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 10 months later...
  • 6 months later...

Ahojte

Larryho know-how je urcite vynimocne.
Poskytuje Larry TV za nizky poplatok s aktualnymi pohladmi na trh.

Ak by sa nahodou nasiel niekto, kto rad pouziva Larryho COT pri obchodovani D1/W1 a rad prehodi par slov ozvite sa prosim vdaka
(ja obchodujem forex, komodity cez MT4 - mam vlastny cot indicator, popripade kludne poskytnem aj ten)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 8 months later...

Zdravím,
zkoušel jsem si ověřit becktestem TDOM November ES mini a je to bobré. Nicméně mám jen tabulku pro November. Prý Larry zveřejňoval tabulky v různých seminářích i pro další měsíce. Nikde prý neni pro všechny najednou. Má někdo i další měsíce mimo November?

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobré. Já zkoušel to, co je na youtube, kde je uvedená statistika za listopady za cca 12 let. Jde o obchodování a výsledky v konkrétním obchodním dni a backtestoval jsem několik let. Je to zajímavé, pochopil jsem to až ted. Z knihy mně to nebylo jasné. Domnívám se, že to ale platí jen pro listopady, jelikož jiné měsíce tak nevycházejí. Testoval jsem mini ES. Zatím jsem nenašel nikoho, kdo by měl zkušenosti s tradingy dle závislosti s lunární fází měsíce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

obrý den,
mohl byste mně poradit, zda jde nějak nastavit v NT v "alertu" zvukově a, nebo vizuálně range od "high/low" k současnosti?
Příklad High až aktuální cena má rozpětí 20 ticků?
Dále se mně nedaří nastavit v jednom grafu u stejné komodity nastavit zobrazení komodity s více kontrkatními měsíci - pro porovnání "premium".

Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...