Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Problém s IB


109189

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
nechci zbytečně zakládat nové vlákno,ale mám dotaz ohledně stáhnutí Javy.Na novém pc jsem instaloval windows package 2 a nejde mi stáhnout.Před instalací tohoto balíku se mi na min. pc bez problému stáhla a vše fungovalo. Tak sem se chtěl zeptat jestli náhodou nikdo neřešil podobný problém a pokud ano,tak jak ho vyřešil (jsem IT blb a postupoval sem dle návodu k package 2).
Díky za radu

Kahiros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

Jen jsem se chtěl zeptat jestli se již podařil někomu backfill ze 4.12. kdy byly problémy z daty. Napsal jsem na IB, ale dostal jsem odpověď v tom smyslu, že o nemožnosti udělat backfill vědí, pracují na tom jak nejlépe umějí, ale zatím nic a neví jestli se jim to podaří.
Jsou nějaké zkušenosti z minulosti? Ze 4.12. mám jen data do cca 16:00 a zatím nevím jak je opravit.
Díky za info.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Ahojte
chcel by som zapnut "IP Restrictions" pre jeden ucet, predpokladam ze na ten hlavny ucet to nefunguje kedze tam taku moznost nemam, neaktivoval niekto dalsi individual account (2-nd user) nemate tam moznost tomu loginu pridat ip adresy z ktorych sa moze prihlasovat? alebo je to tak ako pisu v napovede ze je to len pre typy uctov AMO,IM,BM,BFCO
Dik Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...