Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Open E cry


krezby

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 411
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny. Díval jsem se na stránky OEC a rád bych si tam založil účet a jelikož jsem nováček, tak presně nevím co tam vsechno uvést a čemu se raději vyhnout. Už jsem i trochu zkoušel založit účet online a díval se na požadované formuláře. Co se týče mého ročního příjmu je asi lepší zalhat - více jak 25000 USD (jak jsem četl na fóru). Nebude problém, jak uvedu po pravdě, že nemám žádné předchozí zkušenosti s tradingem?
Po vyplnění formulářů chcou poslat kopii pasu + poslední výpis účtu se jménem (jestli rozumím dobře?).Snad se nebudou moc dívat na výši účtu, prože je tam tak akorat 5000 USD.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jaké jsou tady tyto poplatky a jestli se mě všechny budou týkat. Nějak jim moc nerozumím...

Additional Account Fees or Service Charges:
• Simulation Software $24.95 per month
• Wire Fee Domestic (out) $25.00
• Wire Fee International (out) $30.00
• Overnight Delivery Domestic $20.00
• Overnight Delivery International $45.00
• Check Fee (after first check during month) $5.00
• Liquidation Fee $25.00/per contract
• Check Stop Payment $50.00
• Bounced Check Fee $25.00
• Outgoing Account Transfer $50.00
• Deliveries $30.00/per contract
• Purchase/sale of T-Bills $25.00

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to: raulicek

zkusenosti napis ze mas. ja sem napsal, ze mam zkusenosti s IB - mel sem tam demo ucet, takze jsem si zas tolik nevymyslel.

kdyz uvedes, ze nemas budou te prudit s podepisovanim dalsich prohlaseni, ze vis co je to risk apod.

jinak k poplatkum.

bude se te tykat

• Simulation Software $24.95 per month - to je za software
• Wire Fee International (out) $30.00 - poslani prachu do CR

a to je cca z toho cos tam uvedl vse

good luck!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Svjezmen
Ahoj zatím jsem taky pouze u dema přímo SL jsem neskoušel , řešil jsem to pomocí závorek - Bracket
nastavil jsem si spodní a horní hranici tu ve směru trhu jsem používal jako PT tu proti jako SL.
Bacha nastavuje se zvášť pro down a zvlášť pro up trend. Fungovalo to. Co se mi nedařilo doladit bylo cancel all
to zavřelo jen tu závorku ale příkaz zůstal aktivní musel se uzavřít klávesou exit market. Mnoho úspěchů
Prosím kdybys tem SL objevil dej to sem. Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No neskončila právě jsem ho zaplatil :S. A s tou správností si myslím že byl jiný problém.
Měl jsem 14 denní volný účet ten měl jedno logo pak jsem si zaplatil druhej na měsíc a dostal druhý heslo. To bylo ještě v pořádku samotný to chodilo.Pak jsem to chtěl propojit se sierrou ale ta odmítala vzít nový heslo a skákala pořád to doho starýho účtu, tak jsem to zkoušel a zkoušel a... až mě to bloklo. Taky mě mohlo napadnout že zkoušení nepujde donekonečna. A taky bylo pozdě v noci.No aspoň si vyskouším nějakou nestandartní komunikaci. ;).Všem krásnej den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aby ti chodila platforma OEC a Sierra, tak musíš mít dva loginy a jedno heslo. Prostě a jednoduše nemůžeš načítat data do dvou programů pod stejným loginem. Snad stačí, tak jako jsem to udělal já před 3/4 rokem, jim napsat, že by jsi ten login potřeboval na propojení se Sierrou (obratem mi ho poslali).
S jistotou to nevím, protože mám u nich účet. V každém případě, když to před těmi měsíci spouštěli, tak mi to taky nešlo a přišel jsem na to až na sierra suppotu supportboard.sierrachart.com/forumdisplay.php?f=94 .
wallstreeter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potřeboval bych poradit s převodem peněz k Open E Cry přes Servis24.
U Sevisu24 chtějí vyplnit BIC(SWIFT) kód (to je zřejmě brokerem udané Swift number:CHASUS33)
a Clearingový kód - a to nevím co tam uvést - broker ještě uvádí "ABA number"021000021. Je to to samé tzn. Clearingový kód = ABA number? Ve Spořce mi bohužel neporadili ... fundovaní lidé na správných místech.
Má někdo zkušenost? Please help... thanks

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...