Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GO FUTURES


TomasN

Doporučené příspěvky

Čau. NEzdá se mi, že by tam nebylo dost informací. Najdeš tam snad vše základní. Jsou tam všechny komodity vyjmenovány a k nim příslušný magrin. V sekci Commissions jsou popsány komise, což je velice zajímavé. Umím prd anglicky, ale co jsem pochopil, tak pokud tam člověk dá 5000$, tak má komise 99centů! Což je neskutečné! Proto se ptám, jestli s nima nemá někdo zkušenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. Je otazka, co vsechno ty poplatky zahrnuji. Napr. TradeStation inzeruje, ze komise ma na techto trzich pouze 25 centu - 1.20 USD. To je sice pravda, ale pak se k nim jeste pricitaji poplatky burze etc. Vysledkem je standardni poplatek cca 4.50 USD. Totez bude urcite i tady.

2. I kdyby tech 99 centu skutecne byla realna finalni castka, usetrit asi 3.50 USD na obchod je absolutne zanedbatelna suma. Pokud se Vam ale zda, ze za usetrenych 3.50 dostanete adekvatni servis od brokera, ktereho pomalu nikdo nezna (a dokonce se ani neumistil v prehledu 50 vyznamnych brokeru v poslednim cisle Futures), pak hura do toho. :-)

3. Fakt si nemyslim, ze "cesta k uspechu" vede pres hledani brokera, u nehoz clovek usetri par centu na komisich oproti jinym, proverenym spolecnostem.

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na druhou stranu, pro účel scalpingu, by ušetřených 3.50 z obchodu bylo celkem významných. Faktem je, že informace o brokerovi jsou (z jeho zdrojů), ale nejsou reference (když nepočítám 2 co jsem našel :)) a to je dost podstatné mínus. Já bych zatím volil buď IB nebo tvoje PFG ať se rychle dostaneš do ostrého provozu a až časem bude více informací tak bych zvážil Go Futures. Čau

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasi
tech 99centu neni pro tvoje obchody. bud je to ta nejnizsi cena pro scalpery nebo je to cena bez feecek, tedy poplatku at uz clearingovych, poplatku NFA, exchange, atd. pak se dostanes na nejakyhc treba 4,75$ a jsi yase v realnem svete :-) tohle je jen marketing, koukej na to jako to delaji low cost aerolinky, tam mas taky cenu za 99kc nebo i -10kc, ale to je jen marketing (ach jo, pritom to slovo zacina mit tak spatnou povest), nakonec zaplatis za letistni poplatky a buh vi co jeste.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Věřte mi, že kdybych věděl o brokerovi, kde můžu obchodovat za 99 centů a mám u něho veškeré potřebné nástroje, už tam dávno jsem :-) Osobně mám komise pár desítek centů pod 4,50 RT a o moc výhodnější nabídku za předpokladu služeb a nástrojů které potřebuji ke svému tradingu jsem zatím neviděl....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

určitě doporučuji jít do prověřeného brokera s dobrými referencemi. Přeci jenom mu budete svěřovat větší obnos a riskovat nespolehlivého brokera by se nemuselo vyplatit.

Jinak ušetřit 3.50 na obchod rozhodně není zanedbatelná částka. Při obchodování jednoho kontraktu se to ještě tak neprojeví, ale při multi už to znát být může. Např. při 100 RT měsíčně je to 350 USD, pokud člověk obchoduje tři kontrakty je to už přes 1000 USD což je pro mnoho lidí víc než jejich měsíční plat.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marketingovej tah. Proč je to zrovna 99 centů? Proč to není třeba dolar nebo 98 centů? 99 na konci je všeobecně známá jako lákačka na zákazníky. Když chcete něco koupit za 499.- tak je to defacto 500.- jen tam není ta pětka na začátku ale je tam čtyrka, takže to tu cenu opticky před zákazníkem sráží a láká zákazníka takhle nějak jsem o tom kdysi četl. Prostě oblíbené hrátky marketingovejch managerů, který se potom pokusí z Vás vytáhnout víc, určitě to neni konečná částka, ale bylo by to fajn :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...