Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

asi se to stava každému,že něco hledá,vytváří,upravuje...v profitabilni mašinku
většina z náš,ne ale všichni se pokoušíme vytvořit nějaký automatický systém.
Bylo by dobre kdyby se v teto mistnosti sbirali AOS,TS,EA..aby si kazdy podle sebe je mohl rozebrat,upravit..proste se něčemu přiucit.např.proč je tento AOS tak profitabilni,a jiny ne..
Každý múže přidat žebříček který si myslí,že je nejlepší a ktrerý ne..a samodřejmně to okomentovat.
Už víme ,že se mezi vámi najdou tací kteří AOS,EA,TS..sbiraji
Tak at je máme pohromadě
děkuji LUKY ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravi vsetkych ako pozeram, nikto zatial neprispel zaciatocnikom ako napr. ja, svojimi AOSkami, tak som sa rozhodol ze tu budem pre zaciatocnikov "ako ja uz niekolko mesiacov - alebo viac?" pripajat pravidelne svoje vylepsene a na life odskusane AOS. prve co pripajam je MACD vylepseny ala MARKO. Posledne dni - asi 10 fachci super v zakladnom nastaveni, dlhodobo a po malo nastav TP 10.0. (na Sidov to nema no ASID na Metu zatial neviem preprogramovat ( dufam ze len zatial)- tak sorry) dobru zabavu Dufam ze aj "STARI MAJSTRI" tu nieco overene hodia.

3104

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

zdravim Vas Ako vidim, nic tu nepribuda, neviem ci to nik necita alebo nikto neprispieva nam zacinajucim ,,traderom,,. Je velmi pracne sa na nete dopracovat k niecomu schopnemu, vhodnemu na obchodovanie a uz ani nerozpravam ak nevie niekto anglicky! Kedze je to velmi narocne na cas, nekonecne hladanie, skusanie a pozorovanie, myslim ze mi zaciatocnici by sme mali na tuto stranku castejsie hadzat VAZNE odskusane AOS [ ten moj prvy bol vazne iba pokus - ma velke chyby] a indikatory. Oceni to urcite kazdy a dufam ze aj prispeje. Ja tu pripajam podla ''mna'' jeden z najlepsich AOS ktore sa daju zdarma stiahnut a osobne odsledovany slusny Indikator, ktory netreba kazdu chvilocku aktualizovat. Verim ze potesia Marko

3323

3324

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A tu je nastavenie na Phoenix 5_7_0

je najstabilnejsi so vsetkych Phoenixov, vratane 7_1, 7_1(2), malo by to fungovat s tymto nastavenim par tyzdnov, potom to bude chciet oprtimalizovat.
No a ten indikator, vyzsie pripojeny, je vynoveny o zvukovu signalizaciu, co je nove, no indik. ako taky je starsi a je fajn. Aspon manzelka je s nim spokojna a je kazdy den v pluse, co je pozitivum. Nepotrebuje ladit na 15 a vacsom TF [case], skalping nerobime takze mensie TF nastavenia neviem posudit.

V pripone nastavenie[ co tam nieje nema efekt nastavovat]

Pripona mi nejde, tak:
phoennixMode: 3
Lots: 6
MaxRisk: 0.05
DecresFactor: 1000
MM: true
AccMicro: false
Pref.Set: true

PeriodGraceHours=24 PeriodForceHours=48 BreakEvenAfterPips=0 signal_count=5



Mode3_CloseTrade2_3=42 Mode3_TakeProfit=84 Mode3_StopLoss=0 T1adj=1.1
T2adj=1
T3adj=1.2 Percent=0.0023
EnvelopePeriod=6 SMAPeriod=3 SMA2Bars=14 OSMAFast=23
OSMASlow=17 OSMASignal=15 Fast_Period=25 Fast_Price=2 Slow_Period=37 Slow_Price=4 DVBuySell=0.00042 DVStayOut=0.05

TradeFrom1=9 TradeUntil1=13 TradeFrom2=15 TradeUntil2=18 TradeFrom3=21 TradeUntil3=24 TradeFrom4=21 TradeUntil4=2

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marko,

díky za pěknou hračku, tedy vlastně dvě.Upřimně taky nevím proč je tohle vlákno tak opuštěný, ale tak to prostě je.Nikdo se prostě nechce dělit o ty AOSky co vydělávají miliony dolarů. Takže zbývá zase jenom sportka.
Jinak, jako člověk neagličtinář mi nezbylo, než vyzkoušet ten Phoenix s nastavením, které jsi uvedl, jako spravná cvičená opice, moc mi není jasný na co některé parametry vůbec jsou, a udělal jsem si malej testík na posledních 14 dní, abych to porovnal s vlastním obchodováním. Co mě zarazilo, bylo, že to neotevřelo ani jeden short obchod, pouze long. To je správně nebo dělám něco špatně?

Jinak ještě jednou díky a hodně úspěchů přeje Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Vlasta

Neurobil si ziadnu chybu su proste dni take aj onake. Ak ho vyladim na taky druh dni, dlhodobejsie mozem prerobit. Je pravda ze ten AOS treba ladit pravidelne no nie na prilis kratkych, ale i na prilis dlhych datach - aspon autor tak tvrdi. Zvacsa je potrebne ladit cas obchodovania no obcas sa oplati aj TP. proste je to masina a ta nerozumie tomu, ze ,,niekto'' si pomalim a dlhodobym stupanim pripravuje poziciu na sell. no na taketo dni je tam indikator, ktory ta podpory v zlom obdoby pre AOS a opacne. Peknym prikladom je Hans 123. V decembri prerobil aj gate a teraz uz fachci normalne.

Skus to testnut na 1 - 2 mesiacoch. Inac som ho cerstvo naladil no zla doba je zla doba.

Este raz vdaka za reakciu a aj tvoje buduce prispevky. Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobně by mě docela zajímalo jak moc je rozšířený AOS v komunitě finančníka a jakou má úspěšnost. Přijde mi, že mnoho lidí se nad tím občas pozastaví, já osobně snad jednou, ale během dne jsem nad tím mávl rukou. Za prvé nejsem matematicky ani programátorsky zdatný a za druhé téhle cestě moc nevěřím. Zajímalo by mě kolik z TOP traderů světa se dostalo ke svým penězům z tradingu díky AOS, něco jiného je pokud nyní používají na nějaké trhy AOS, protože by je v té záplavě aktiv nestíhali. Ale vysloveně jestli existují úspěšní nebo veleúspěšní tradeři, kteří si jednoho dne i třeba po dlouhém bádání naprogramovali AOS a do pár let měli miliony dolarů na účtech. Jsem vůči tomu trošku skeptik, neboť se snažím věřit v tradingu jen sám sobě ať už při sestavování TA, tak při samotném zadávání vstupů. Ale nerad bych někoho od AOS odrazoval, v mém případě jde vážně spíš o takovou tu nedůvěru v různé programátorské fígle, jelikož jim nerozumím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachmann: čili kompletní servis, koupím si AOS a nechám ho makat za sebe a pouze stahuju aktualizace od vývojářů. A cit pro trh nabudu kdy a kde? Jak jsem řikal skvělé pro Tradery (všiměte si velkého 'T' na začátku slova), kteří toho mají prostě moc a AOS může být dobrým pomocníkem, ale nepříliš vhodné pro začátečníky. Dá se to tak říct?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MiroslavCZ
Upřimně, taky nevím co si o AOS myslet.Věřím tomu, že velké množství traderů podle AOS obchoduje, ale docela bych chtěl vidět ty výsledky.To, že tým profiků něco vytvoří, stále to aktualizuje a systém obchoduje je sice hezký, ale pakliže někdo má takový informace a znalosti, že "fungující" systém skutečně vytvoří, může podle mě s těma znalostma klidně obchodovat i bez systému, akorát si to bude muset vysedět.Pro běžného smrtelníka pak zbývá neustálé hledání, testování a snaha najít něco co mi vydělá peníze.I ten nejdokonalejší systém ovšem pracuje pouze s minulostí a s pravděpodobností, že se bude opakovat, což někdy funguje, někdy ne. Pochopitelně i já zkouším různé AOSky, který se na Finančníkovi objeví, (proč nevydělávat a přitom nehnout ani prstem, že), ale nic se mi nějak moc nelíbilo, (vyjímka ovšem potrvrzuje pravidlo - viz níže).Může to být samozřejmě tím, že to neumím odladit, neumím to vylepšit (neumím programovat), prostě s tím neumím pracovat - což je asi to nejdůležitější, aby systém byl použitelný při dodržení MM.

Marko
až budu mít zase o víkendu čas, zkusím delší testy, ale optimalizaci dělat dost dobře nemůžu, protože minimálně o 50% proměnných nevím co znamenají a to je pak těžké je měnit.Pravdou je, že zrovna tenhle AOS je docela zajímavý a má i zajímavý výsledky.Bohužel, pro člověka jako já by bylo nutné mít možnost, stahnout si někde polopatický návod k použití v češtině a to je pochopitelně utopie.
Hanse jsem taky zkoušel, ale mě to vycházelo mnohem hůř než Phoenix.Asi by bylo zajímavý vyzkoušet AOSky se kterýma obchodují machři na tom turnaji, co už od loňska běží.

Zatím přeji hodně dobrých obchodů, Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já osobně v AOS nevidím nejmenší problém. Je řada systémů, které se musí "vysedět" nebo se obchodují pozičně a jejich pravidla jsou čistě mechanická a jdou tedy naprogramovat do počítače. Někdy je to jednodušší, někdy složitější, ale většinou to jde. Např. W-CCI se dá obchodovat mechanicky a i jednotlivé patterny typu Ghost se dají popsat ve formě hodnot CCI za posledních několik barů. Spousta lidí obchoduje mechanický systém a ani o tom neví. A pro začátečníky je to asi ideální, protože o to méně je člověk náchylný na slabou psychiku. A když to za vás dělá počítač ve vaší nepřítomnosti, je to ještě lepší.
Mechanické systémy nevydrží věčně, to je pravda. A diskreční ano? Zatím jsem narazil na jeden takový - Rossovy metody. Ty nepotřebují žádné nebo jen malé změny. Na obchodování a psychiku ale nejsou nejjednodušší a přijít jim na chuť chce hodně úsilí. A na nějaké velké výdělky musíte mít velký účet, abyste si mohli dovolit hodně kontraktů a hlavně hodně trhů, protože signály přicházejí velmi zřídka. Prostě něco za něco. Asi je více takových systémů, ale vždy za to nějak platíte.
U AOS platíte o něco kratší životností nebo menšími výdělky...ovšem za ohromně odolnější psychiku a hlavně za ohromné množství času, které ušetříte. Já osobně nejsem ochoten se několik hodin denně věnovat studiu indikátorů, backtestingu nových věcí, čtením diskusí apod. A K TOMU ještě dalších několik hodin obchodování systému, který už otestovaný mám. Já bych to ani nestíhal, ale i kdybych měl celý den volný, tak samotné obchodování by mě osobně (zdůrazňuji, že jsem to já osobně) nebavilo a neměl bych z něj dobrý pocit (naopak studium mě baví). Už jen když si otevřu 5minutový graf GBPUSD a čekám nekonečných 5 minut na close každé svíčky... když si vezmu, že můžu mít v průměru jeden, dva signály denně mezi 7:00 a 20:00...
Ve finále i diskreční systém je třeba pilovat a učit se mu, a nakonec to stejně bude ani ne tak o zázračném systému, ale spíš o zázračné mysli zkušeného tradera, který v každé dlouhodobější fázi každého trhu na každém timeframe vymyslí profitabilní systém nebo přizpůsobí ten starý. A co dělá obchodník s AOS? Úplně to samé. Dělá si diskreční analýzy na týdenním, denním a 4hodinovém grafu a podle toho konfiguruje svůj AOS, který nechá následujících pár dní či týdnů obchodovat.
Co se týče dalších komentářů, podívejte se do fóra, už jsem o tom psal. A konkrétně ohledně Phoenixe: radím opatrnost, je to velmi agresivní systém, velmi profitabilní, ale velmi náročný na optimalizaci. A optimalizace není o tom, prohnat to párkrát backtesterem v MT4. To by pak byl blackbox který vede k záhubě. Také jsem ho jeden čas zkoušel (na forex-tsd.com je nepřeberně informací) a dal od něj ruce pryč. Teď dělám na něčem konzervativním a vypadá to, že se to již brzy stane mým prvním live systémem. Z toho také plyne, abyste výše uvedené brali s rezervou, jsem zatím začátečník bez live zkušeností. Je to pouze můj názor na AOS a důvod, proč se jim věnuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MiroslavCZ

Rozumiem tomu, ze AOS nedoverujes. To ze som ho tu zavesil, je reakcia na ''mrtveho chrobaka'' v zmysle odovzdavania si informacii a vlasnych skusenosti so skumania indikatorov a AOS. Mojou snahou bolo nakrojit nejaku aktivitu v tom smere, a preto som dal to najlepsie co sa mi podarilo na nete najst. Tu zial, ak si odmyslim VTckarov, nejak dobrych indikatorov nenajdes [napriklad ani ty si tu nedal nic s cim robis a mas odskusane - ak sa nemylim] a je to smutne. Zeby to bolo mentalitou strednej EUROPY [nik nemoze mat lepsie ako ja]? Myslim si ze je to chyba. Mali by sme sa viacej delit, skusat indik. a syst. druhych, vyhodnotit, spripomienkovat alebo usmernit tych, ktori robia s niecim co je prekonane alebo skusenostami odvrhnute, aby nestracali cas a energiu na zbytocnosti a investovali ju do dalsieho ,,timoveho'' rastu [sam sa len tazko pohnes a ak tak $-rovo drahou cestou]. Ved FX nezruinuje par cechov a slovakov[bratov].

To all: ako sa vam vidi ten indikator? Je k svetu? Nam to zatial hra velmi slusne.

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...