Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ropa


911

Doporučené příspěvky

Dneska 3 vstupy long, viz. screen. Mel jsem trosku smulu s dosahovanim PT, ale to se stava... :) Jenom abych upresnil vystupy. 1. - vsechny 3 sady na PT (3. na 90,48), 2. - BE, 3. - 1. sada PT - 90,92 (rrr 1:3) a 2. na BE, PT byl na 90,98.
Jeste jsem zapomnel rict, ze po 16.30 mam vetsinou vystup pouze na 2 sady kontraktu (neberu nejvzdalenejsi PT). Duvodem je, ze trh casto uz udela nejaky pohyb a dosahnuti tak vzdaleneho cile trva bud opravdu dlouhou dobu nebo ho ani nedosahne. Nechce se mi cekat treba do 7 u pocitace, abych pak vystoupil na BE (i kdyz statisticky to vychazi nejlepe). Jedinou vyjimnkou je, kdyz se trh pohybuje po otevreni v nejakem range a pak to z nej vypali a dostanu signal, to potom jedu na 3 sady.
Preju pekny vikend!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 877
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, nezbyva nez souhlasit. Bohuzel v mem OP mam stanoveno obchodovat jen v open hours na US trzich, a tak jsem dnes nevyuzil tohoto nadherneho bull trendu podlozeneho celkem zasadni zpravou. Takovyto pohyb se nedeje kazdy den. Podle meho systemu bych mel celkem tri vstupy s profitem a jeden vstup na BE. Stare prilezitosti mizi a nove se objevuji. Jeste ze to alespon takto funguje.

to Pavel.K

z tvych screenu vidim ze jsi pravdepodobne jiz velice vyzraly obchodnik s celkove uspesnym OS. Preji i nadale mnoho uspesnych zitrku. Diky za Tve prispevky. Porovnavam tak sve vstupy casove s temi tebou zverejnenymi, presto ze obchoduji jiny system. Co se tyka uzavirani pozic samozrejme zavisi na tom zda jde trader pro pt a jaky, nebo vyuziva jine signaly k vystupu. Tvuj system nabizi celkem zajimavou kombinaci.

romanrak

ps: jsem rad ze se toto vlakno rozbehlo a bude snad do budoucna narustat i pocet novych prispevku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

musím říct, že mě příspěvky v tomhle vlákně donutili podívat se na ropu a jsem celkem mile překvapenej z toho, jak se ropa chová - nádherné pohyby, krásně swinguje a i SL si myslím, že při rozumně vybraných vstupech by mohl být okolo 100 USD, což při tom, jaké ropa nabízí pohyby je hodně zajímavé.

Pavel K.:
Díky za tvé příspěvky, na screeny se vždycky rád podívám. Je to pro mě inspirace..
To jen, aby jsi věděl, že to tady lidi sledují a nedáváš to sem zbytečně.

Jak budu mít i já něco zajímavého, tak rád do diskuse přispěju. Mám v úmyslu se na ropu teď dívat důkladněji a omezit NQ, se kterým se nějak v poslední době nemůžu domluvit asi kvůli jeho "neurotičnosti"...

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak vcerejsek jen zpetne, ted jsem se na nej koukal. Pekne se zvysila volatilita, ATR byl na dvojnasobku minulych dni. Podle nastavenych pravidel bych mel pouze jeden vstup na zacatku dne. Pokud vznikne takovy velky pohyb, tak koncim s obchodovanim v pet. Co jsem tak vypozoroval, tak trh potom casto prechazi do chopu...

15496

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes ropa opet pekne pohyby. Premarket byl long vznikal 3U, ktery do longu i prorazil. Cekal jsem na SR na 123, ktere vznikalo i na high prem., to je idealni (s flipem). Dalsi vstupy viz. screen. U druheho vstupu jsem nebyl vyplnen s druhou sadou kontraktu, takze pouze 1. na PT. Ted uz koncim, je 5 a ropa udelala pohyb okolo 2 dolaru, coz pro me podle OP znamena volno.. :)

15499

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all: az dnes jsem se vsimnul, ze zde mame vlakno ropy a i se zde diskutuje!! super - obchoduji vyhradne ropu a tak doufam, ze se muzu pridat:-) prisel jsem dnes bohuzel pozde, jinak by dnes byl velmi plodny den - takhle jen jeden vstup na odrazu od 98. Viz. screen. to Pavel K. Pavle, jeste jsem neprecetl vlakno, ale udelam to co nejdrive - muzu se zeptat, co presne myslis vstupem 3U - pokud to neni tajne..

15500

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle, můžeš prosím nějak rozebrat ten první vstup? Já teda nevidím ani 123, ani nějaký vztažný bod, proč vstoupit zrovna tam, kde jsi vstoupil. Průraz 3U ano, ale to už je daleko, asi mi něco uniká - nebo tady myslíš průraz toho 3U z premarketu? A mimochodem, kde máš stopku? Vstup 2 je jasný, ten jsem si napaperoval taky, ještě se dala vlajka na 97 mezi vstupama 1 a 2, trh byl jasně long. Včerejší vstup byl taky jasný, včera se nemuselo nic moc vymýšlet - stačilo si počkat až amíci začnou vybírat zisky, co jim přišly přes víkend. Každopádně díky za screeny, dobře ti to jede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomicek, 3U=trojuhelnik navratil, prvni vstup byl 123, ale takovy specificky, dost jsem v tomto okoukal od JiM36 ve vlakne o Rossovi, jak jsem psal. Sice neni zcela vykresleny na 1 min grafu, ale svoji podstatou to 123 je. 3U jsem myslel ten z premarketu, ten v hlavnich hodinach se vykreslil az po tom, co jsem byl uz v obchode... Jinak vstup posunuju az o 3 ticky, aby byl nad/pod SR, v tomto pripade to bylo akorat, byt bod 2 jeste o tick nize, tak uz bych podle pravidel nevstoupil. Na 97 jsem take cekal 123, ze bych prikoupil do pozice, ale nebyl signal.

15502

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tak dneska byla ta volatilita ze zacatku opravdu velka, ATR az ke 30... Nakonec jsem mel 2 vstupy. Jeden v ramci 1. 20 minut po otevreni a pak jsem cekal az po vyhlaseni podle OP.. Musim rict, ze s druhym obchodem jsem dost nespokojeny, po vstupu jsem se moc nevenoval obchodu, volal jsem a najednou jsem koukal, ze uz je trh u meho 1.PT, tal jsem musel rychle nastavovat hodnoty pro PT a pocet kontraktu a nakonec jsem s 2/3 stastne vystoupil o nekolik ticku niz (viz. screen - podle planu x real. vystup), ale priste uz zadny telefonaty behem otevrenyho obchodu a obzvlast po vyhlasovani!!!

15511

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...