Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB a PDA


kahiros

Doporučené příspěvky

  • 8 months later...

Zdravim,

rad bych ozivil toto vlakno. Vazne uvazuji o PDA nebo Smartphonu. IB nabizi MobileTrader pro PDA, ale bohuzel tento software neumoznuje zobrazovani grafu. Pro forex vypada MT4 pro PDA jako velice dobry nastroj. Existuje nejaky eqivalent pro akcie a futures? Nejradeji takovy, ktery se da propojit s IB jako Sierra? :)

Mate-li nekdo zkusenost, podelte se prosim..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim 911,

urcite ID grafy. Stacily by mi jen akcie, futures nedrzim prez noc..

Ctu-li dobre,
porizovacka $50

data
NYSE, NASDAQ a AMEX za $6/mesicne
CME Level I (Includes E-minis and Globex Level I) chilli SP, ER YM $55/m
jen SP a YM (CME) $30/m
jen ER (Globex) $40/m
CBOT Level I (grains) $55/m

jen si nejsem jisty, jestli to za ten zaklad $50 bude kreslit realtime.
eSignal je pak k tomu totiz za $125 , ale to uz je balicek dat..


Vzpomenete nekdo treba jeste na jiny zdroj?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Chtěl jsem si udělat drobný prográmek pro sledování otevřených pozic na PDA nebo smartphone napojený na Interactive Brokers, protože mi jejich aplikace nevyhovuje. Co jsem hledal nějaké knihovny či interface, vždy to vyžadovalo komunikaci s TWS s povoleným API. TWS ale nemohu mít nainstalované na PDA. Existují nějaké knihovny či interface, kterými by se dalo napojit rovnou na IB pomocí vlastní aplikace provozované na PDA bez nutnosti mít TWS?

Laďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Ahoj,
na stránkách IB nabízí možnosti tradingu přes mobily, např. iPhone, Blueberry, atd. Máte s tím někdo praktickou zkušenost? Popř. přes jaké telefony. Chtěl bych to využívat pro poziční obchody. Jelikož však nestíhám začátek obchodování a nechci zadávat příkazy před otevřením trhu, potřebuji mobilní přístup.
Děkuji za případné reakce.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...