Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Psychologia obchodovania- POKRACOVANIE


Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych obchodnikov,

tato jema je adresovana hlavne Tomasovi, ale nakolko ma upozornil ze mam dat prednost diskusii pred e-mailom tak to davam sem.

Velmi ma zaujal Tomasov seruial o psychologii obchodovania, dokonca natolko ze som si zacal zhanat literaturu ohladom psychologiio obchodovania a aj podvedomia ako takeho. Doteraz som si neuvedomoval aku silu moze mat na mna negativne myslenie tak som Tomasovi VELMI vdacny za to, ze mi otvoril oci a zlepsil tak moj zivot.

Vsimol som si ze serial skoncil na "mrtvom bode", konkretne 21.09.2006 bol posledny clanok (mimochodom, posledne 2 vo mne zanechali mimoriadny ohlas) a preto ma mrzi, ze Tomas, aj ked to avizoval, nepokracoval zatial dalej. Tym by som sa chcel spytat a zaroven aj poprosit ci sa chystaju dalsie casti serialu. Mne osobne vobec neprekazaju reflexivne casti, ktore sa menej tykaju obchodovania, ba naopak, vdaka tim viac a viac rozumiem a co ide. Tak dufam ze Vas moj prispevok inspiroval k dalsiemu pokracovaniu tejto vynikajucej prace.

A este by som sa chcel spytat, ci by sa nemohol vytvorit aj nejaky priestor kde by sme sa mohli konkretne vyjadrit ako to vnimame, svojke vlastne narori na vec. Ja by som rad prispel, urcite by mi to pomohlo aj spravne sformovat svoje myslienky.


Tak este raz velka Vdaka za Vasu doterajsiu pracu,
Matej Kobulsky (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

ono to není ani tak že bych nechtěl v seriálu dále pokračovat, ale spíše o tom, že už není příliš o čem :-) V podstatě vše důležité bylo již shrnuto v naší ebooce věnované psychologii plus ve zmíněném seriálu. Ale slibuji, že jakmile budu mít nějaké zajímavé podněty nebo témata, zase budu v seriálu psychologie pokračovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, pokiaľ ide o mňa, tak seriál o Psychológii obchodovania patrí k najlepším dielam, ktoré som v živote čítal:-)

Pokračovanie by som tiež uvítal, ale ak už nie je o čom,tak by to bolo iba "mlácením prázdne slámy" :-)


...ale možno nejaká finálna časť by neškodila, keďže posledný diel končí vetou:

Příště se pokusím již trochu konkrétněji navázat na svobodné myšlení v souvislosti s tradingem.

:-)

zdraví vás
majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Presne ako spomenul majkl, ja som tiez narazal na tieto slova. Ebook uz mam objednany, ale mam este trozku problem s platbou nakolko som zo Slovenska :) Dufam ze tam bude mnoho noveho. Objektivne zhodnotit ci uz bolo VSETKO spomenute si trufnem az po precitani Ebooku ale aj tak si myslim ze studnica ludskeho podvedomia je nekonecna a stale by sa dalo nieco napisat :) Ako som pisal, nemuselo by to byt priamo k triadingu, posledne 2 casti mi dali NAJviac ale to uz necham na Autora a este raz chcem podakovat.

Pevne verim ze aj ja (aj vdaka serialu o psychologii) budem raz schopny pomoct ostatnych obchodnikom, tak ako vy teraz pomahate mne. Ved o tom je vlastne cely tento server, nie ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Dovolim si pridat jeden moj poznatok.
Niekedy staci si precitat odznovu to iste, co clovek uz raz cital a zisti,
ze to nie je celkom to iste a nachadza v tom dalsie suvislosti, ktore
pri predchadzajucom citani nezaregistroval.
Je to pravdepodobne tym, ze sa niekam posunul, ze je uz dalej.
Takze zaver z toho by mohol byt taky, ze opatovne citanie
skusenosti ludi, ktori uz nieco dokazali, nie je v ziadnom pripade
strata casu, hoci sa to opakuje aj viackrat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...