Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 18. Broker


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím. Fórum ještě nemám projité celé, ale v diskuzích o brokerech které jsem zatím zkoukl jsem zatím odpověď nenašel. Proto se chci zeptat na úplně triviální otázku:
Pokud si budu chtít u brokerské společnosti otevřít účet a později přejít k jiné, tak poplatek nutný k založení mi bude navrácen? Nepochopil jsem právě zda je to poplatek za otevření účtu, nebo jakási pojistka že takovou částkou disponuji pro případné krachy? Např ztráta 5000USD při změně brokerské společnosti není malá částka...
Dále bych se chtět zeptat jaké brokerské společnosti by jste doporučili začátečníkovi, který by chtěl obchodovat ID komodity, nebo co je vlastně nejlepší obchodovat do začátku? Dík za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ritatita:

žádný poplatek se za otevření účtu ani nasledný převod od brokera k brokerovy neplatí,každý broker má pouze určitou limitní částku,kterou mu musíte na počátku poslat aby Vám účet byl aktivován.Se všema penězma ktere pošlete můžete disponovat dle libosti..Co se týče brokerů,tak mám v zahraničí prvního brokera ,a to Interactiv brokers (IB),zatím z mé strany spokojenost,ale nějaké porovnání s ostatníma Vám nemůžu nabídnout,ale Vámi psané ID komodity jdou přes IB obchodovat.

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dobry den. Chtel jsem se zeptat na RT. Kdyz mam koupeny jeden kontrakt urcite komodity tak dejme tomu ze zaplatim RT 5$ u IB. Chtel jsem vedet jak se pocita kdyz koupim tech kontraktu (stejne komodity se stejnym mesicem dodani) treba 10. Platim porad 5$ nebo je to 5x10?. Predpokladam, ze se plati za kaydy kontrakt zvlast, jen chci mit jistotu. Predem dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

caute som zaciatocnik ako mnohi ini na tomto fore.z toho co som sa doteraz docital som usudil ze ked chcem obchodovat s komoditami a neviem po anglicky mam velmi male az nulove moznosti ziskat nejakeho brokera pre tento druh obchodovania.napriek tumu by som chcel vediet nazor niekoho skuseneho na stranku finergo.sk.a taktiez by som chcel vediet reakciu od niekoho skuseneho na moj usudok bol by som rad kebyze sa mylim.diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caute som zaciatocnik ako mnohi ini na tomto fore.z toho co som sa doteraz docital som usudil ze ked chcem obchodovat s komoditami a neviem po anglicky mam velmi male az nulove moznosti ziskat nejakeho brokera pre tento druh obchodovania.chcel by som vediet reakciu od niekoho skuseneho na moj usudok bol by som rad kebyze sa mylim.diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobry den,
mam dotaz tykajici se duveryhodnosti brokeru. Rad bych se dozvedel, jestli existuje oficialni a platny seznam registrovanych brokeru napr. u SEC, CFTC, ... Jejich stranky obsahuji spoustu informaci, ale seznamy jsem nenasel. Pokud nekdo mate link, budu velmi rad, kdyz ho uvedete. Diky.
Dobre obchody preje Lukas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dobry den Lukasi,
Nejlepe co muzete udelat je, udelat si sam pruzkum brokeru, a ktere se Vam budou pozdavat potom proklepnou na strance, kterou jsem prilozil dole, kde v podstate pokud je broker zaregistrovam pod prislusnymi institucemi a splnuje veskere pravni, licencni podminky atd. najdete prave zde. Snad to pomohlo

www.nfa.futures.org/basicnet/
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...