Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Navigator


Doporučené příspěvky

Ahoj,
v součastné době jsem ve fázy testovaní .. Navigator se mi dost libi .. dají se nějak dostat starší intradenní data do nově nainstalovaného Navigatoru? Zatím si Navigator vzdy jenom přeinsatluju, ale o prázdnnách si ho asi koupim .. poradí mi zkušenejší tradeři jestli je to dobrá volba nebo jestli jsou na trhu vhoddnější proramy..? Určitě budu obchodovat intradenně a nejspíše ZG .. díky za podělení se o zkušenosti ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Dobry den

Nevim jestli v tomto vlakne nekdo zaregistrujete muj dotaz, pokud ano prosim o radu.

Nedari se mi rozbehnout navigator. Sice jsem ho v minulosti mel, ale mam preinstalovane Win a chci se demo dat jeste mesic. znovu jsem stahnul instalacni soubor, program nainstaloval, ziskal nove ID a heslo ale kdyz toto zadam do systemu, tento se rozbehne asi hodinu stahuje data az je tam asi 90 procent Download stazeno (uz mi to udelalo asi 5x) a pak najednou mi to vzdy napise:

An unexpected error occured
Please report the Following
Source: mDataNav. DownloadDataSet
Message: Invalid procedure call or argument

Nedokazal by jste mi nekdo prosim poradit v cem je problem?

diky

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,

Chtel bych se zeptat nekoho kdo pouziva NAvigator uz v real obchodovani. Mam ted demo gold verzi a do minuleho tydne vse slo perfektne do te doby nez cena prestala korespondovat s aktualni cenou. Cena je ted bezne o 15-25 ticku uplne mimo nez aktualni cena trhu, a to vyssi. Ma nekdo v techto dnech obdobnou zkusenost???

Preji hezky tradingovy den.

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby


JaraTrader,

Diky za odpoved. To jak funguji kontraktni mesice a s nemi spojene zmeny cen chapu. Muj problem je v tom, ze ceny v mem grafu aktualniho kontraktniho mesice jsou cca 25min. zpozdeny.Slo mi tedy ciste o nejaky technicky zadrhel, nikoli fakticky problem rolovani. Nicmene diky za snahu, to cenim.

Tak ci tak, ma otazka stale plati.Zaziva nekdo v TN Gold nejaky vazny casovy skluz v techto dnech?

Diky,

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám problém s nastavením při testování strategie .. když dám testovat strategii tak se mi přepočítává pouze z posledních přesně dvou měsíců .. data jsem si postahoval však o dost starší .. s těma staršíma datama se mi strategie přepočítá pouze když jí dám do Strategy Basket ..
asi je někde nastavení, ale je už jsem to projížděl a asi to pořád přehlížím, díky moc

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj,
zkusim jestě jednou formulovat svůj dotaz ..
pokud mám svou strategii zobrazenou v grafu a kliknu na 'Strategy Performence' tak se mi spocita report z dat ktere prave vidim tj. 2mesice .. pokud si tu strategii necham prepocit pres menu Strategie, tak se mi prepocita za poslednich cca 5mesicu .. no a pokud si strategii dam do 'kose' tak se mi prepocita za poslednich 13mesicu ..
vcera jsem si stahoval data stara prave zhruba rok a neco ..

jak a kde nastavim abych si tu strategii mohl ladit v editaci dane strategie celych tech 13mesicu .. ??

diky moc ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...