Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi vstahující se k otevření účtu IB


Doporučené příspěvky

Píšete, že minimální částka pro otevření účtu je 10 000 USD.
Psal jsem si s IB a bylo mi řečeno, že člověku mezi 18-21 let je umožněno otevřít si účet s menším kapitálem tj. 3000 USD. Víte o tom něco? Bylo to docela nedávno a mě by zajimalo, jestli ta informace ohledně 3000 USD není zastaralá.
Díky Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

> Tomas_66

S cash account samozrejme obchodovat jde, ale nelze obchodovat na margin. Tzn. s uctem nekolika tisic dolaru v podstate nemas vubec sanci obchodovat treba futures. Pokud bys chtel obchodovat e-mini Russel 2000 (TF), tak tam je hodnota kontraktu $100 x hodnota indexu, tj. v soucasne dobe u kontraktu s datem dodani v zari cca. $67 000. U cash uctu bys podle me musel slozit pri vstupu do pozice plnou castku kontraktu, u margin uctu pouze urcitou zalohu jako kryti proti pripadne ztrate (zbytek penez Ti pujci broker). Takze pokud chces obchodovat akcie, tak se to s cash uctem da, ale na futures zapomen.

Pokud jsem tu napsal nejaky nesmysl, tak me prosim nekdo opravte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,

chtěl bych si založit účet u IB na regulérní obchodování, avšak zatím na live se mi nedostává moc času. V rámci účtu je možnost si otevřít Paper account a jet pouze fiktivně s daty (i když možná zpožděnými). Mohu jet paper bez nutnosti fundace účtu? a nebudou mi účtovány nějaké poplatky?

díky za odpověĎ

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> Paolo3

Paper ucet lze u IB otevrit az k existujicimu realnemu a fundovanemu uctu. Jinak data jsou normalne real-time, zpozdena nejsou. Poplatek je u IB $10 mesicne za data a to pouze v pripade, ze na komisich odvedes min jak 30 dolaru za mesic (pokud se ta castka teda posledni dobou nemenila) - tj. pokud nebudes obchodovat, tak proste pocitej s $10 mesicne za data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobreho dne preji
jsem asi trochu natvrdlej ale radsi se zeptam :
zakladal jsem ucet podle pomocnych informaci na tomto webu, od IB mi prislo nasledujici:

Dear IB Customer,

Congratulations! Interactive Brokers has approved your application for account UXXXxxx.

If you have not already done so, you must complete the registration process by configuring your account (including selecting trading permissions and subscribing to market data),and submitting the necessary legal agreements and disclosures. After you have completed this process and we have reviewed the required documentation, your account will be activated, and once the account has been funded, you will start receiving market data and be able to trade.

To complete these steps,select Account Management from the Login menu on the IB website, and enter the username and password you obtained at the beginning of the application process. If you indicated during registration that you would be funding by wire or check and have not yet sent your funds, we encourage you to do so at this time.Please be advised that you must deposit funds into your account within 45 days of the approval date, otherwise you must start the application process again.

You may review the status of your funds at any time by selecting Funds Status from the Login menu on the IB website, then entering the username and password you obtained at the beginning of the application process.

Rozumim tomu tak ze mi schvalili zadost nebo ucet ?
Podle dalsiho jsem pochopil ze mam vytisknout nastaveni z Account Management, doplnit nektere udaje, podepsat, oskenovat ( cca 16 stran ) a poslat do IB a pak mi schvali ucet ?
Po schvaleni naplnit ucet do 45 dnu penezi ?

Vřelé díky za info
introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,

máte někdo zkušenost s jinou zasílací adresou při otevírání účtu u IB? Jde o to, že v trvalém bydlišti se nezdržuji a veškerou poštu si nechávám zasílat na zasílací adresu, kde bydlím. Pokud tedy budu dokládat nějaké účty pro ověření adresy, bude vždy na všech dokladech uvedena zasílací adresa, která nesouhlasí s adresou na občance.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Zdravim,

mam otazku ohladom fundovania uctu. Moze byt ciastka zaslana z australskeho uctu? Ucet je na moje meno, akurat adresa tam bude australska, nakolko sa nachadzam v AU momentalne na studijnom pobyte.
Druhy dokument ktory budem posielat na potvrdenie adresy ktora je na obcianskom preukaze je vypis z uctu, ktory je slovensky.
Snad to nebude problem pre nich z akeho uctu budem fundovat peniaze.
Vdaka za nazory, resp. ak ma niekto skusenosti s fundovanim zo zahranicneho uctu.

dakujem

Stefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Dobrý deň.

Zakladám si účet u IB a po prejdení aplikáciou a zaslatí dokumentov mi prišiel mail v nasledujúcom znení:

Thank you for your documents.

FINANCIAL INFORMATION
Please advise the source of your accumulated net worth by email.

Ak som to správne pochopil tak sa pýtajú kde som získal majetok. Tento údaj som vyplnil cca tak ako som zistil z návodov na založenie účtu že je najvhodnejšie, tj. na americké pomery. Čo im mám na toto odpovedať.

Ďaujem za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...