Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
Nevi prosim nejaky uzivatel AB zdali nejde v tomto softu uzamykat timeframe mezi jednotlivymi okny (sheets) ?

Pro upresneni, ,mam na mysli naprilad situaci :
V AB si otevru ve dvou oknech graf stejneho symbolu, napriklad ES.. v jednom okne chci mit 5min TF a v druhem treba 15minutovy TF.. Kdyz kliknu do okna kde chci mit ten 15min je vse v poradku, nastavim 15min TF, vidim spravny graf, ALE automaticky se mi tim nastavi 15min TF i v tom druhem okne kde chci mit ten 5min :S Neni tedy v AB nejaka funkce jak uzamknout velikost TF v okne (sheet) ?

Mozna je to prkotina a je na to nejaky figl, ale mi se ho nepodarilo najit a to jsem procet celou dokumentaci tam a zpatky + google

Diky za jakoukoliv radu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

ja to resil pres Amiquote ( www.amibroker.com/bin/aq1810.exe ), kde se vybere zdroj dat Britefutures, casovy rozsah stahovanych dat a zadaji se futures, ktere chcete stahovat ( nekde pouzivaji trochu odlisne symboly viz. www.britefutures.com/symbols.asp ). Jinak v SUPPORT zone na strankach AB jsou vyborne animovane tutorialy jak co rozchodit.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K Britefutures: při zobrazení chartu na jejich stránkách byla možnost downloadovat odpovídající data zdarma. Možnost downloadu nedávno zmizela, což mi též udělalo dost tlustou čáru přes rozpočet. Víte někdo o nějakém podobném free zdroji nebo tím končí staré zlaté časy?

Díky, Méďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...