Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading room aneb jak to vypada u vas doma?


911

Doporučené příspěvky

no tak pridam i ten svuj trading room. jak jsem jiz psal, mam malo mista. bohuzel nemam kam umistit poradnou pracovnu. vse se ale zmeni s novym bydleni. nemohl jsem si odpustit tam taky sikovne, jako martin, naaranzovat moje 2 oblibene casopisy. bordelu dole v policce si nevsimejte :-)

3601

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No to by byla paráda, kdybych se dočkal - a pokud možno ještě dříve, než se odstěhuji z ČR pryč - tj. nejdéle do dvou let :-) Firma už působí skuečně všude, i letos v Asii jsem si jejích produktů užíval, tak snad naše země bude mít tu čest také brzy :-) Ale konec tlachání o Starbucks, jsem trochu off-topic, sorry..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tak to ja se se svym pracovistem pochlubit nemuzu. V praci mam na stole takovej brajgl(vsude samej rozdelanej mobil, pripadne naradi, soucastky), takze tam vse zanikne. Pouzivam 19" LCD + notes IBm R32. Doma mam tu samou 19". Ikdyz mam pracovnu, ktera je soucasti loznice, tak tam nepracuji - rodina me che mi u sebe, takze mam vse rozlozene v obyvaku na jidelnim stole. Je zajimave, kdyz jsem se prestehoval na cas do loznice, protoze se zene nelibilo LCD na jidelnim stole, jak se zacali kopit problemy s tim, ze se rodine nevenuji atd.... Ale kdyz jsem v obyvaku, tak je vse OK - rodina je spokojena, ze me ma u sebe a ja muzu v klidu trejdit, komunikovat s rodinou a jeste se divat na TV. Tohle by mozna byla inspirace pro lidi, co je jim vycitano, ze se nevenuji drahym polovickam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, kdyz jsem narazil na tohle vlakno, tak jsem mel pocit, jestli jsem si nespletl forum :-) s nejakym jinym, treba od fanousku star-treku. docela mazec, jak to mate nekteri vybavene, trebaze jak psal Libic, za par let se tomu budeme jen smat, protoze vsechno zase bude o kus dal.. prikladam snimek sveho trading koutu :-), zatim jen jeden 19" monitor, ale mam solidni zakladnu(stul) na neco vetsiho. par mesicu zpatky jsem mel pouze 14" monitor a to bylo teprve pokoukani do grafu. taky asi drive ci pozdeji pridam dalsi PC, protoze rodinka casto u me vysedava, a tak bych mohl odpoutat jejich pozornost ode mne :). Robert

3609

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak tu mam neco pro priznivce Macu kreslici program je Linnsoft IRT a bezi tam i Thinkorswim platforma druhy obrazek je chlapika co je v iraku ted. pocitac ma dell dimension 9100 s 17" a 19" laptop je hp obsah obrazovek popsal z leva do prava, "s uctou vas...", "shit happens" a vlevo ma platformu ameritrade

3619

3620

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jedna pro pametniky. vim ze je tu hodne lidi co zazila jeste 8" diskety, PMD, mato a podobne skvosty. tohle je trading station nekdy z roku 1980. operacni pamet CP/M, 2 floppy disky, zadnej harddisk, 64kb pamet :-) data akcii byla v SuperCalcu (urcite znate, tusim ze jeden z prvnich tabulkovych sw. takovej horsi excel :-D ) ten clovek na tom sledoval, pocital moving average, RSI v tabulkach. jeho kamarad pry do noci vse pocital na kalkulacce to musely byt casy, lide si to jeste sami kreslili na milimetrovy papir, takova romantika :-)

3623

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...