Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading room aneb jak to vypada u vas doma?


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 151
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Přikládám tedy také své foto :-) pozn. to "veliké" uprostřed je HP 30' a mám ji bohužel zatím jen půjčenou (na pár dní) na zkoušku :-( vedle jsou mé 19ky a musel bych k nim přikoupit další grafickou kartu takže mom. neběží. 30tka zaměstná celou kartu jen pro sebe :-) a je opravdu, opravdu ÚŽASNÁ. Aleš

3628

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Libic: musím se přiznat, že mi asi něco uniká. Pokud mám zadaný příkaz spolu s SL a PT, tak jsem si myslel, že to nejhorší co se mi může stát, je to že skončím na SL. Z Vašeho příspěvku cítím, že to tak není. ( používám IB a k zadávání příkazů Bracket Trader). V čem je problém?
P.S.: omlouvám se, že jsme opět mimo vlákno...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pita30:
ze mate zadany SL a PT jsem prehledl ja :) Dve veci: prikazy musi byt ulozeny u brokera, ne na Vasem PC. Prikazy musi byt vlozeny tak, aby se zrusil druhy prikaz, je-li prvni vyplnen. Ja pevne umistuji jen SL, PT si hlidam manualne. Presto prezevsechno mam pri ruce mobilni telefon. Berte to jen jako tip, cim vice ochrany, tim lepe, nejhorsi je byt zaskocen nepripraveny, protoze to je idealni cesta ke zmatkum [mam overeno z vlastni zkusenosti a nebylo to levne].

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dovolím si také přispět svým slepeným trading roomem. Zaujala mě poznámka Libice na 1.stránce tohoto vlákna: "Za deset let budeme na tyto fotky koukat a rikat si: boze, jak mohli na takovych krapech obchodovat :)?". Třeba za deset let už nikdo obchodovat nebude, peníze zaniknou, všechno za nás budou dělat stroje a lidi budou zpívat alelujááá :)

3759

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...