Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nastupuje cenzura?


Doporučené příspěvky

Priznam se, ze nevim, zda-li je to skutecne zamer a poslani tohoto serveru potirat jakekoli informace o nekalych praktikach ci skutecnostech, se kterymi muze trader prijit do styku pri pohybu na trzich nebo jen libido nektereho(-ych) clena(-u) administratorskeho sboru (neznam jeho slozeni ani okolnosti, viz nize) k uspokojeni sebe sama, proto volim tuto cestu, abych si ujasnil me mozne dalsi setrvani v teto komunite.

Nejsem si vubec vedom, ze bych se nejak protivil pravidlum diskuse, byl hruby, vedome se navazel ci osobne urazel, zesmesnoval ci jinak ponizoval jine cleny teto komunity (byt opacne se to uplne rici neda) a presto jsem zrejme upadl v nemilost pro sve nazory a presvedceni.

Chci verit, ze se jedna o ojedinely exces, ktery bude vysvetlen a sjednana naprava tak, aby se v budoucnu neopakoval.

Nevylucuji aby zasadni chybu na mem prijimaci, bohuzel kdyz jsem aktivne patral po pricinach a duvodech tohoto chovani, odpovedi mi byla pouze dalsi censura (mazani prispevku) bez jakehokoli vysvetleni nebo alespon zpravy: "Jsi nezadouci, jdi jinam". Zadna zprava je horsi nez takova, byt stroha, ale vse vysvetlujici, kterou mi nedela problem prijmout a zaridit se dle toho.

Nevim proc jsou na tomto serveru znevazovana, zesmesnovana ci jinak zneduveryhodnovana fakta o Forex trhu, ktera pisi (at uz formou "reserse" zahranicnich zdroju nebo vlastni zkusenosti), ktera nejsou vyplodem me (mozna chore) mysli, ale jsou dohledatelna, verifikovatelna, overitelna z vice zdroju (a potvrzuji je i svetove uznavani traderi, ktere jsou tu v sini slavy obcas zmineni; pripadne je (bohuzel) na vlastni kuzi ci bulvach zazili nekteri clenove (nejen) zdejsi komunity) apod. Vesmes se vsak jedna o zdroje zahranicni, ktere jsou diky stale aktualni jazykove bariere casti zdejsi komunity nepristupna a dalsi casti komunity zrejme prehlizena, nepodstatna a cenzurovani hodna...

Nevim, zda-li je to smer, kterym se tento server chce dale ubirat. Nerikam, ze jsem svatousek, ale podobny pristup a prezirave jednani neni slucitelne s moji pripadnou dalsi pritomnosti v teto komunite.

Nevim, proc jakakoli poznamka, pripominka nebo upozorneni na evidentni chybu musi byt brana jako kritika, rypani, srani se do vseho (nejsou ma slova, ale citace) apod. Zejmena pote ne, pokud byla sdelena za ucelem a s primarnim zamerem ne nastvat nebo urazit predrecnika, ale zkvalitnit a zpresnit, pripadne rozsirit informacni hodnotu tohoto serveru o dalsi pohled, informace nebo odkazy tak, aby si nasledny ctenar mohl udelat opravdu komplexni obrazek, pokud o to ma zajem. Samozrejme, ze stav poznani a vzdelani kazdeho z nas se vyviji v case, ale take je samozrejme, ze se ve stejne urovni poznani (checkpoint) ocitne drive ci pozdeji vetsina clenu zdejsi komunity a tak, co jednomu muze pripadat velmi primitivni az nepodstatnev jeho casove ose, pro jineho to muze byt v danem obdobi (protoze je na jine casove ose) otazka, kterou se velmi vazne a seriozne zabyva a tak pohled nekoho, kdo byl/je ve stejnem stavu mu nepochybne urychli jeho dalsi postup. Myslim si, ze to je presne situace, kterou nekteri nechapou nebo (bohuzel) nechteji pochopit.

Chapu potrebu pozitivniho mysleni, chapu potrebu se pozitivne profilovat, nechapu vsak proc soucasti tohoto pristupu musi byt neoddelitelne zamlcovana rizika, prokazatelne nekale skutecnosti ci chovani participantu trhu apod. Samozrejme, nemysly a omyly necht jsou vyvraceny nebo smeteny ze stolu, ale provadet to formou censury = mazanim prispevku nepovazuji za stastny napad nebo adekvatni reakci.

Toto je posledni moznost a cesta, kterou mam, jak se dopatrat priciny a duvodu, proc se tak deje a jsou konany kroky, ktere vubec nepovazuji za fer vuci sobe (to cert vem, ja to preziji), ale zejmena vuci dalsim "novackum", kteri se budou po podobne casove ose poznani pohybovat.

Dekuji predem za jakoukoli reakci, byt obsahem bude cokoli, jsem pripraven opravdu na vsechno.:)

PS: Nejsem z testa, ze se nastvu, vedu hospodske reci, pomlouvam jinde (z pomluv na svou osobu "rostu" taktez; je zajimave, jake mnozstvi a obsahu se jich tu siri, opravdu nemam chut je nekomu (kdo je ochoten jim verit) vyvracet) apod., ale pokud se mi neco nelibi, snazim se vyrikat si to primo s dotycnym "akterem", prosim vezmete to taky takto... Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PajaSoft - to je spíš do Sidova vlákna o Forexu, předpokládám, že narážíte na nějaký příspěvek, který Vám mohl smazat SID. Ten koutek je jeho prostor a my se do něj nevměšujeme.
Sami Forex vůbec neobchodujeme a zaměřujeme se pouze na komodity.

Ono moderování je těžká věc, zkuste tam případně napsat svůj příspěvek jinou formou (netuším o co šlo v první řadě), předpokládám, že šlo o nějaké nedorozumnění nebo offtopic.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr: diky za reakci, bohuzel jak jsem uvedl - aktivne jsem patral po pricine a duvodech. Jedina dostupna cesta (e-maily jsou skryty) byl prispevek do fora, kde k tomuto doslo s nijak neurazejici otazkou na duvod a "odpovedi" bylo opet pouze smazani prispevku bez jakekoli reakce - tedy vakuum. Verim, ze takto si kontruktivni debatu (byt vyostrenou a kritickou na obe strany) nepredstavuji jenom ja...

PS: Vim ze sve vlastni zkusenosti jak je moderovani nevdecna cinnost, o tom si nemusime nic povidat...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě dodatek - díval jsem se do archivu a našel ve smazaných příspěvcích váš příspěvek. Se obávám, že text byl opravdu mimo téma "indikátory a obchodní systémy". Z toho pohledu chápu přístup SIDa, že jej vymazal, protože jiným způsobem se diskuze v nějakém rozumném rámci udržovat nedá.
TIP: Nedávejte prosím příspěvky na téma "nespolehlivé Saxo, zkušenosti s CMS atd." do vlákna nazvaného "indikátory a obchodní systémy" ale do vlákna týkající se brokerů atd.
Díky,
Petr
Finančnik.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S tim bez vyhrad plne souhlasim (*), bohuzel prispevek sam o sobe by byl spise vytrzen z kontextu predchoziho ve vlakne, kde byl smazan... Mohl bych Vas pozadat o jeho zaslani (protoze jsem tuto situaci nepredpokladal a tak kopii nemam) na moji e-mail adresu registrovanou v systemu? Sestaveni mi zabralo nezanedbatelne mnozstvi casu a na formulacich jsem si daval zalezet, zkusil bych ho umistit vhodnejsi formou...

(*) az na formu chovani administratora

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 months later...

lopo: to je trosku OffTopic, ale to video docela ujde.. Jen mi to prijde stejne manipulativni, jako cokoliv jineho :)
Nejvtipnejsi je, ze znacna cast obcanu nasi republiky je pro zakladnu USA, protoze : 1) terrorismus, 2) komunisti(rusko) za 3) "proc ne?" - vzdyt je to USA proboha, tak uzasna zeme ;) ... Jdu zvracet

Tuhle diskusi bych presunul nekam jinam lopo, nebo muzem pokecat treba na icq/mail atd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Zdravím,

2 dotazy:
1. Proč mi bylo vymazáno vlákno? Nejsem si vědom porušení žádného pravidla. Navíc v pravidlech nic o rušení vláken nemáte.
2. Jaká jsou tedy konkrétní pravidla fóra, protože v těch co jsou uveřejněna se nemluví nic o tom, že k různým uživatelům se bude uplatňovat za stejné věci různý přístup?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Mám dojem, že v fóru o opcích bylo smazáno mnoho přínosných vláken. Proboha proč? Vážně chcete znechutit své dlouholeté čtenáře a zákazníky? Mám na mysli například "Iron Condor (IC) – výnosová strategie a vše, co s tím souvisí".
Děkuji předem za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...