Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

HW Security Key


fi

Doporučené příspěvky

Teprve teď jsem si přečetl tuto diskuzi. Pro všechny mohu říci, že se mě IB zeptalo, jestli chci vyšší zabezpečení, tak jsem jim potvrdil, že nechci. Hned dále jsem musel potvrdit, že souhlasím s tím, že nenesou v zodpovědnost za zneužití účtů. A od té doby se běžně přihlašuji jenom zaádním user a hesla. To bylo někdy v zimě.
Takže předpokládám, že kdo to nechce, tak to mít nemusí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
tak hruzny sen se stal skutkem. zadny klic ani kartu jsem nedostal - napsal jsem jim (IB)ihned, ze nic nemam a vcera jsem volal na sucurity line a rekl jsem jim to, ze mi nemaji prerusovat pristup - a oni, ze to posilali pred asi 10 dny, adresa souhlasi a kdyz neco budu chti, mam volat nekde do Svycarska! a dnes se nedostanu na ucet !!!! vubec jich to nezajima, a pritom ja jsem zadnou chybu neudelal. Hlavne ze pisou, aby se zabranilo problemum, ze se ma hned volat jejich help line.- vola, rikam......a NIC!!! To me tedy pekne nas...i. Zda se, e se jejich dobre sluzby meni v nezajem!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anmat: mne kartu na jeden ucet dorucila slovenska posta tak ze mi ju namiesto do schranky pohodili na ulici pred vchodom, nahodou som sa po tu obalku zohol ked som na nu skocil, z anglicka mi uz pre istotu 3 zasielky nenechali ani na ulici. Minule som cital ze niekde v ceskej poste daky dobrak vykradal listy mozno su teraz nikde v kosi.
Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zdravím,
Měl jsem tu "klíčenku" od IB, která mi generovala kod, s pomocí kterého jsem se přihlašoval. Nicméně jednoho dne už vygenerovala chybovou hlášku, "ErRSEd" a dál jsem s ní nic nedostal. No tak jsem zavolal na podporu do IB, a oni mi vygenerovali ty karty. S tím, že mi tu klíčenku pošlo. No, ale karty vyexpirovaly, domů nic nepšišlo. a já se na účet nepřihlásím. K tomu otevřená pozice ve zlatě (naštěstí long, a ne moc velká..)
No a co teď s tím? Volat znova na podporu (posledně to byl docela horor, jelikož nefunguje callback - nemůžu zmáčknout klávesu aby mě patřičně přepojili, takže jsem musel volat z mobilu.. no docela se to prodražilo..) Nebo čekat že to snad dojde? No co s tím?
---
doplnění: Tak mi poslali mail abych si to aktivoval.. nicméně nemám co. zatím nic nedošlo..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak situace má následujíví vývoj:
Dostal jsem mail od IB (v pátek..), abych si aktivoval tu klíčenku kterou mi poslali. Což jaxi nemůžu.. jelikož mi nic zatím nedošlo. V pondělá příjdu z práce, a co nevidím. Mail s nadpisem "URGENT, Account access may be interrupted".. No a v mailu výzva abych to aktivoval. No.. není co. tak volám na ten jejich slavnej support.. a dál než k "please hold next aviable representative" + patřičná muzika jsem se nedostal. Prostě to nikdo nebere.. Přes callback tam volat nemůžu, jelikož vyžadují tónovou volbu. Takže jsem se mohl zaposlouchat do muziku za Vodafone tarify do USA!!! Po deseti minutách jsem to zavěsil a skusil jiné číslo. Tam se situace opakovala. To že mám otevřenou long pozici ve zlatě kterou jsem v pátek nemohl zavčas uzavřít, (jelikož kartičky právě vyexpirovaly..) ponechávám stranou... (zlato mezitím krásně propadlo..)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

flakac:
pokud máš pevnou od Telekomu a i ten nejobyčejnější telefon, tak by měl jít někde naspodu přepnout na tónovou volbu, případně požádej o jeho výměnu. S tónovou volbou jde i normálně pevnou linku vytáčet a dovolat se, já ji používám, je to rychlejší vytáčení. Nebo si pořiď bezdrát, ten umí na pevné lince i posílat SMS (jinak příchozí jejich robot jen přeříkává) a též tónovou volbu.

Dříve se k záznamníkům dávaly i pípavá udělátka s tónovou volbou aby to šlo z cizího telefonu na dálku ovládat. Myslím tedy, že i hlasité tónové pípnutí mobilu do mikrofonu telefonu co neumí tónovou, by mohlo na druhé straně umožnit tónovou provolbu. Zdar.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...